sale: $22.00, formerly: $27.50
SAVE $5.50
Plus tax
Iams
Proactive Health Hairball Care with Chicken & Salmon Dry Cat Food
3.18 kg, $0.69/100g
sale: $22.00, formerly: $27.50
SAVE $5.50
Plus tax
Iams
Proactive Health Healthy Senior with Chicken Dry Cat Food
3.18 kg, $0.69/100g
sale: $11.00, formerly: $11.49
SAVE $0.49
Plus tax
Purina
Beggin' Strips Dog Treats Bacon
708 g, $1.55/100g
Low Stock
$3.00
Plus tax
Purina
Beneful Prepared Meals Wet Dog Food Chicken Medley
283 g, $1.06/100g
Out of Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $2.50, formerly: $3.00
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sweetened Condensed Milk
300 ml, $0.83/100ml

sale: $4.00, formerly: $6.00
SAVE $2.00
Prepared in CanadaMaple Leaf
Original Natural Bacon
375 g, $1.07/100g

sale: $1.50, formerly: $1.75
SAVE $0.25
Prepared in CanadaNo Name
Evaporated Partly Skimmed Milk
354 ml, $0.42/100ml

sale: $4.00, formerly: $6.00
SAVE $2.00
Prepared in CanadaSchneiders
Hickory Smoked 50% Less Salt Bacon
375 g, $1.07/100g

sale: $2.25, formerly: $3.29
SAVE $1.04
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
Classic Crispy Skin-On Fries
800 g, $0.28/100g
sale: $1.89, formerly: $3.29
SAVE $1.40
I Can't Believe It's Not Butter!
Vegetable Oil Margarine Original
400 g, $0.47/100g

sale: $4.99, formerly: $6.00
SAVE $1.01
Prepared in CanadaArmstrong
Old Cheddar Cheese
400 g, $1.25/100g

sale: $1.50, formerly: $3.25
SAVE $1.75
Prepared in CanadaHoliday
Canned Luncheon Meat
340 g, $0.44/100g














































































































