Jingle and mingle with tasty holiday starters and appetizers and starters.
Add a sugary touch to your festivities with holiday dessert must-haves.
The delicious centerpiece of your celebration.
Candy, chocolate, and more sweet stocking stuffers.
Aisle
Brand
Ferrero Rocher
Lindt
President's Choice
Price
$5 and under
$5-$10
$10-$15
Shop Canadian
Prepared in Canada
Dietary & Lifestyle
Kosher
Sort
Relevance
Price (Low to High)
Price (High to Low)
A-Z (alphabetical)
Newest to Oldest Products
$12.99
Plus tax
200 g, $6.50/100g
$7.49
340 g, $2.20/100g
156 g, $8.33/100g
$5.99
100 g, $5.99/100g
$4.50
90 g, $5.00/100g