
Appy Holidays!
Jingle and mingle with tasty holiday starters and appetizers and starters.
Add a sugary touch to your festivities with holiday dessert must-haves.

sale: $7.00, formerly: $8.00
SAVE $1.00
Farmer's Market
1 kg, $0.70/100g

sale: $7.00, formerly: $8.00
SAVE $1.00
Farmer's Market
1 kg, $0.70/100g

sale: $7.00, formerly: $8.00
SAVE $1.00
Farmer's Market
1 kg, $0.70/100g

sale: $7.00, formerly: $8.00
SAVE $1.00
Farmer's Market
1 kg, $0.70/100g
sale: $11.00, formerly: $12.00
SAVE $1.00
President's Choice
600 g, $1.83/100g
sale: $11.00, formerly: $12.00
SAVE $1.00
President's Choice
600 g, $1.83/100g
sale: $5.50, formerly: $6.00
SAVE $0.50
President's Choice
320 g, $1.72/100g
sale: $7.50, formerly: $8.99
SAVE $1.49
President's Choice
260 g, $2.88/100g
sale: $4.75, formerly: $5.49
SAVE $0.74
Kraft
1 l, $0.48/100ml

sale: $4.00, formerly: $4.50
SAVE $0.50
President's Choice
228 g, $1.75/100g
sale: $11.00, formerly: $12.00
SAVE $1.00
President's Choice
600 g, $1.83/100g
sale: $11.00, formerly: $12.00
SAVE $1.00
President's Choice
600 g, $1.83/100g
sale: $5.50, formerly: $6.00
SAVE $0.50
President's Choice
360 g, $1.53/100g

sale: $4.50, formerly: $5.50
SAVE $1.00
President's Choice
216 g, $2.08/100g

sale: $4.00, formerly: $4.50
SAVE $0.50
President's Choice
228 g, $1.75/100g
Cozy up to the holidays with your favourite festive desserts.

sale: $3.75, formerly: $5.00
SAVE $1.25
Neilson
473 ml, $0.79/100ml

sale: $11.97, formerly: $18.88
SAVE $6.91
Robin Hood
10 kg, $0.12/100g
sale: $1.87, formerly: $2.29
SAVE $0.42
Betty Crocker
450 g, $0.42/100g
sale: $1.87, formerly: $2.29
SAVE $0.42
Betty Crocker
375 g, $0.50/100g
sale: $1.87, formerly: $2.29
SAVE $0.42
Betty Crocker
375 g, $0.50/100g

sale: $9.00, formerly: $11.00
SAVE $2.00
No Name
1 kg, $0.90/100g
sale: $1.87, formerly: $2.29
SAVE $0.42
Betty Crocker
340 g, $0.55/100g
sale: $1.87, formerly: $2.29
SAVE $0.42
Betty Crocker
375 g, $0.50/100g
sale: $1.87, formerly: $2.29
SAVE $0.42
Betty Crocker
450 g, $0.42/100g

sale: $3.75, formerly: $5.18
SAVE $1.43
Gay Lea
225 g, $1.67/100g