Add a sugary touch to your festivities with holiday dessert must-haves.
Candy, chocolate, and more sweet stocking stuffers.
Jingle and mingle with tasty holiday starters and appetizers and starters.
The delicious centerpiece of your celebration.
Aisle
Brand
Bens
Betty Crocker
Butcher's Choice
Butterball
CAVENDISH FARMS
Club House
Cooks
Dole
Farmer's Market
Flamingo
Flying Goose
Gay Lea
Green Giant
Habitant
KFI
Kuhne
La Costena
Lee Kum Kee
Maggi
Maple Leaf
Nanak
Neilson
No Name
Ocean Spray
PC Black Label
PC Blue Menu
President's Choice
Schneiders
Seaquest
St Hubert
Stove Top
Sufra
Suraj
Tilda
Unico
Deals
Price Reduction
$1,$2,$3,$4,$5
PC Optimum Points
Price
$1 and under
$2 and under
$3 and under
$4 and under
$5 and under
$5-$10
$10-$15
$15-$20
$20-$30
$30-$50
$50-$100
Shop Canadian
Prepared in Canada
Dietary & Lifestyle
Lactose Free
Source of Protein
Peanut Free Facility
No Added Hormones
Sourced From Certified Fisheries
Peanut Free
Kosher
Whole Grain
Raised Without Antibiotics
GMO Free
Halal
Sourced From Certified Aquaculture
Gluten Free
Sorts
Relevance
Price (Low to High)
Price (High to Low)
A-Z (alphabetical)
Newest to Oldest Products
sale: about $24.55, formerly: $32.78
SAVE $8.23
$6.59/1kg $2.99/1lb
about $18.18
$3.17/1kg $1.44/1lb
about $17.33
$9.99
575 g, $1.74/100g
Low Stock
$11.50
770 g, $1.49/100g
$23.00
1 ea
$18.00
sale: about $24.73, formerly: $40.00
SAVE $15.27
$11.57/1kg $5.25/1lb
$38.00
5 kg, $0.76/100g
sale: $10.99, formerly: $13.00
SAVE $2.01
700 g, $1.57/100g
sale: $1.50, formerly: $2.99
SAVE $1.49
348 ml, $0.43/100ml
$10.00
600 g, $1.67/100g
$5.00
280 g, $1.79/100g
565 g, $1.77/100g
$9.00
440 g, $2.05/100g
Out of Stock
400 g, $1.25/100g
sale: $2.00, formerly: $3.50
SAVE $1.50
420 g, $0.48/100g
about $27.98
$27.54/1kg $12.50/1lb
about $21.01
$58.84/1kg $26.70/1lb
$3.79
1 ea, $3.79/1ea
sale: $1.99, formerly: $5.99
SAVE $4.00
4.54 kg, $0.04/100g
$6.99
4.54 kg, $0.15/100g
sale: $3.99, formerly: $6.99
SAVE $3.00
4.54 kg, $0.09/100g
$3.49
1.36 kg, $0.26/100g
sale: $3.99, formerly: $4.99
SAVE $1.00
1.36 kg, $0.29/100g
$17.00
560 g, $3.04/100g
$9.49
550 g, $1.73/100g
255 g, $1.96/100g
about $29.42
$23.13/1kg $10.49/1lb
about $22.80
about $16.42
about $14.59
about $46.27
$8.80/1kg $3.99/1lb
sale: $1.97, formerly: $2.79
SAVE $0.82
398 ml, $0.49/100ml
454 g, $1.98/100g
$24.99
1.2 kg, $2.08/100g
$48.00
8 kg, $0.69/100g
sale: $3.00, formerly: $4.00
Plus tax
1 ea, $3.00/1ea
sale: $1.00, formerly: $1.29
SAVE $0.29
25 g, $4.00/100g
700 g, $2.57/100g
800 g, $1.13/100g