Beer
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
Low Stock
sale: $2.69, formerly: $2.99
SAVE $0.30
Plus tax
Czechvar
Premium Lager Beer (500Ml) 5% Alc./Vol. (ID required at pick-up)
500 ml, $0.54/100ml

$3.82
Plus tax
Prepared in Canada
Waterloo
Grapefruit Radler (ID required at pick-up)
473 ml, $0.81/100ml
Low Stock

sale: $15.84, formerly: $16.99
SAVE $1.15
Plus tax
Prepared in Canada
LANDSHARK
Premium Lager (ID required at pick-up)
6x473.0 ml, $0.56/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $6.25, formerly: $7.09
SAVE $0.84
Prepared in CanadaNeilson
2% Microfiltered Milk
4 l, $0.16/100ml
Low Stock

sale: $6.50, formerly: $7.00
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Pulp Free Orange Juice
2.5 l, $0.26/100ml
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g

sale: $3.99, formerly: $6.00
SAVE $2.01
Plus tax
Prepared in CanadaPepsi
Diet Cola
6x710.0 ml, $0.09/100ml














































































































