Pork & Ham
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $10.00, formerly: $13.00
SAVE $3.00
Schneiders
Original Half Ham
700 g, $1.43/100g

sale: $10.00, formerly: $13.00
SAVE $3.00
Schneiders
97% Fat Free Lower Sodium Smoked Ham
700 g, $1.43/100g
Low Stock
Out of Stock

sale: $7.99, formerly: $8.99
SAVE $1.00
Maple Leaf
Natural Ground Pork Sausage Meat
500 g, $1.60/100g
Low Stock

sale: about $23.00, formerly: $30.13
SAVE $7.13
President's Choice
Naturally Smoked Easy to Carve Half Ham with Sugar Maple Glaze Pouch
$12.10/1kg $5.49/1lb
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.99, formerly: $6.00
SAVE $2.01
Plus tax
Prepared in CanadaPepsi
Diet Cola
6x710.0 ml, $0.09/100ml

sale: $11.00, formerly: $12.00
SAVE $1.00
Prepared in CanadaJanes
Pub Style Chicken Strips, Fully Cooked
700 g, $1.57/100g

sale: $4.99, formerly: $6.00
SAVE $1.01
Prepared in CanadaArmstrong
Pizza Mozzarella Cheese
400 g, $1.25/100g

sale: $2.50, formerly: $3.00
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sweetened Condensed Milk
300 ml, $0.83/100ml

sale: $1.27, formerly: $2.00
SAVE $0.73
Prepared in CanadaHeinz
Original Beans In Tomato Sauce
398 ml, $0.32/100ml

sale: $1.50, formerly: $2.00
SAVE $0.50
Prepared in CanadaCampbell's
30% Less Sodium Chicken Broth
900 ml, $0.17/100ml

$0.99 Member Price
Limit 6, after limit $1.50
, formerly: $2.29$1.50 Non-Members
Prepared in CanadaNo Name
Pure White Vinegar Club Size
4 l, $0.04/100ml

sale: $3.99, formerly: $6.00
SAVE $2.01
Plus tax
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Zero Sugar Bottles
6x710.0 ml, $0.09/100ml













































































































