Filters
Baking Essentials
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $2.99, formerly: $3.79
SAVE $0.80
Lantic
Natural Dark Brown Sugar
1 kg, $0.30/100g

sale: $2.99, formerly: $3.79
SAVE $0.80
Lantic
Brilliant Yellow Sugar
1 kg, $0.30/100g
sale: $1.87, formerly: $2.29
SAVE $0.42
Betty Crocker
Super Moist Cake Mix Devil's Food
375 g, $0.50/100g
sale: $1.87, formerly: $2.29
SAVE $0.42
Betty Crocker
Super Moist Cake Mix French Vanilla
375 g, $0.50/100g
sale: $1.87, formerly: $2.29
SAVE $0.42
Betty Crocker
Super Moist Cake Mix Chocolate Fudge
375 g, $0.50/100g
sale: $1.87, formerly: $2.29
SAVE $0.42
Betty Crocker
Super Moist Cake Mix Rainbow Bits
375 g, $0.50/100g
sale: $1.87, formerly: $2.29
SAVE $0.42
Betty Crocker
Whipped Frosting, Cream Cheese, Gluten Free
340 g, $0.55/100g
sale: $1.87, formerly: $2.29
SAVE $0.42
Betty Crocker
Creamy Deluxe Frosting, Chocolate
450 g, $0.42/100g

sale: $5.00, formerly: $5.49
SAVE $0.49
Fleischmanns
Quick Rise Yeast
113 g, $4.42/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g
sale: $3.99, formerly: $6.00
SAVE $2.01
No Name
Naturally Imperfect Mixed Sweet Peppers 2.5lb Bag
1.113 kg, $0.36/100g

sale: $6.25, formerly: $7.09
SAVE $0.84
Prepared in CanadaNeilson
2% Microfiltered Milk
4 l, $0.16/100ml

sale: $2.25, formerly: $3.29
SAVE $1.04
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
Classic Crinkle Cut Fries
800 g, $0.28/100g

sale: $1.50, formerly: $2.00
SAVE $0.50
Prepared in CanadaCampbell's
30% Less Sodium Chicken Broth
900 ml, $0.17/100ml

sale: $3.75, formerly: $4.24
SAVE $0.49
Prepared in CanadaNeilson
10% Half & Half Cream
1 l, $0.38/100ml

sale: $1.79, formerly: $2.39
SAVE $0.60
Prepared in CanadaUnico
Diced Tomatoes, Herbs & Spices
796 ml, $0.22/100ml

sale: $4.99, formerly: $6.00
SAVE $1.01
Prepared in CanadaArmstrong
Marble Cheddar Cheese
400 g, $1.25/100g




















































































































