Snacks & Dips
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $4.99, formerly: $6.00
SAVE $1.01
Prepared in CanadaArmstrong
Pizza Mozzarella Cheese
400 g, $1.25/100g

sale: $4.99, formerly: $6.00
SAVE $1.01
Prepared in CanadaArmstrong
Medium Cheddar Cheese
400 g, $1.25/100g

sale: $2.99, formerly: $3.79
SAVE $0.80
Prepared in CanadaLantic
Natural Dark Brown Sugar
1 kg, $0.30/100g

sale: $1.50, formerly: $2.00
SAVE $0.50
Prepared in CanadaCampbell's
30% Less Sodium Chicken Broth
900 ml, $0.17/100ml
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g

sale: $11.00, formerly: $12.00
SAVE $1.00
Prepared in CanadaJanes
Pub Style Chicken Strips, Fully Cooked
700 g, $1.57/100g








































































