Vitamin B
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $14.70, formerly: $21.00
SAVE $6.30
Plus tax
Nature's Bounty
Absorbable B-Complex With Folic Acid Plus Vitamin C
100 ea, $0.15/1ea
sale: $14.69, formerly: $30.49
SAVE $15.80
Plus tax
Nature's Bounty
Ultra Strength Biotin
120 ea, $0.12/1ea
Low Stock

$15.99
Plus tax
Jamieson
Vitamin B12 100 mcg Methylcobalamin Tablets
100 ea, $0.16/1ea
Low Stock
sale: $5.43, formerly: $6.79
SAVE $1.36
Plus tax
Life Brand
Vitamin B12 250 mcg 100 Tablets
100 ea, $0.05/1ea
Low Stock
Low Stock
sale: $8.79, formerly: $10.99
SAVE $2.20
Plus tax
Life Brand
Vitamin B12, 60 Capsules
60 ea, $0.15/1ea
Low Stock

$19.99
Plus tax
Jamieson
Vitamin B12 5,000 mcg Fast Dissolving Tablets
45 ea, $0.44/1ea
Low Stock
Low Stock
Low Stock
Low Stock
sale: $13.59, formerly: $16.99
SAVE $3.40
Plus tax
Life Brand
Timed Release Vitamin B100 Complex 150 Tablets
150 ea, $0.09/1ea
Low Stock
Low Stock

sale: $11.59, formerly: $14.49
SAVE $2.90
Plus tax
Life Brand
Vitamin B Complex with Vitamin C 200 Capsules Value Pack
200 ea, $0.06/1ea
Low Stock

sale: $11.99, formerly: $14.99
SAVE $3.00
Plus tax
Life Brand
Vitamin B12 5000 mcg 60 Sublingual Tablets
60 ea, $0.20/1ea

$22.99
Plus tax
Webber Naturals
B12 250 Mcg Methylcobalamin Value Size
200 ea, $0.11/1ea
Low Stock

sale: $11.59, formerly: $14.49
SAVE $2.90
Plus tax
Life Brand
Vitamin B50 Complex 120 Tablets
120 ea, $0.10/1ea
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $2.25, formerly: $3.29
SAVE $1.04
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
Classic Crinkle Cut Fries
800 g, $0.28/100g

sale: $4.99, formerly: $6.00
SAVE $1.01
Prepared in CanadaArmstrong
Pizza Mozzarella Cheese
400 g, $1.25/100g
















































































































