Vitamin B
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $8.79, formerly: $10.99
SAVE $2.20
Plus tax
Life Brand
Vitamin B1 100mg
100 ea, $0.09/1ea
Low Stock

$15.99
Plus tax
Webber Naturals
Vitamin B12 2500 Mcg Natural Cherry Flavour
60 ea, $0.27/1ea
Low Stock
Low Stock
sale: $14.70, formerly: $21.00
SAVE $6.30
Plus tax
Nature's Bounty
Absorbable B-Complex With Folic Acid Plus Vitamin C
100 ea, $0.15/1ea
sale: $14.70, formerly: $21.00
SAVE $6.30
Plus tax
Nature's Bounty
Vitamin B-12, 1000 mcg
100 ea, $0.15/1ea
Out of Stock

sale: $8.79, formerly: $10.99
SAVE $2.20
Plus tax
Life Brand
Vitamin B12 1000mcg
100 ea, $0.09/1ea
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $2.25, formerly: $3.29
SAVE $1.04
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
Classic Crinkle Cut Fries
800 g, $0.28/100g

sale: $3.75, formerly: $4.24
SAVE $0.49
Prepared in CanadaNeilson
10% Half & Half Cream
1 l, $0.38/100ml

sale: $4.99, formerly: $6.00
SAVE $1.01
Prepared in CanadaArmstrong
Old Cheddar Cheese
400 g, $1.25/100g

sale: $11.00, formerly: $12.00
SAVE $1.00
Prepared in CanadaJanes
Pub Style Chicken Strips, Fully Cooked
700 g, $1.57/100g

sale: $6.25, formerly: $7.09
SAVE $0.84
Prepared in CanadaNeilson
2% Microfiltered Milk
4 l, $0.16/100ml

sale: $2.99, formerly: $3.79
SAVE $0.80
Prepared in CanadaLantic
Natural Dark Brown Sugar
1 kg, $0.30/100g

















































































