Incontinence
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $30.00, formerly: $33.99
SAVE $3.99
Depends
Fresh Protection Adult Incontinence Underwear for Women, Disposable, Maximum, Medium, Blush, 30 Count
30 ea, $1.00/1ea
Low Stock
sale: $30.00, formerly: $33.99
SAVE $3.99
Depends
Fresh Protection Adult Incontinence Underwear for Women, Disposable, Maximum, Large, Blush, 28 Count
28 ea, $1.07/1ea
Low Stock
sale: $18.00, formerly: $21.99
SAVE $3.99
Always
Adult Diapers for Women Size S/M, 17 CT
17 ea, $1.06/1ea
Low Stock
sale: $30.00, formerly: $31.49
SAVE $1.49
Poise
Incontinence Pads, 8 Drop, Overnight, Extra-Coverage, 36 Ct
36 ea, $0.83/1ea
sale: $18.00, formerly: $22.99
SAVE $4.99
Always
Incontinence Panty Liners, 2, Very Light, Long, 111 CT
111 ea, $0.16/1ea
Low Stock
sale: $30.00, formerly: $33.99
SAVE $3.99
Depends
Fresh Protection Adult Incontinence Underwear for Men, Disposable, Maximum, Large, Grey, 28 Count
28 ea, $1.07/1ea
Low Stock
sale: $30.00, formerly: $33.99
SAVE $3.99
Depends
Fresh Protection Adult Incontinence Underwear for Men, Disposable, Maximum, Small/Medium, Grey, 32 Count
58 ea, $0.94/1ea
Low Stock
sale: $30.00, formerly: $33.99
SAVE $3.99
Poise
Incontinence Pads Ultimate Absorbency, Regular Length, 52 Ct
52 ea, $0.58/1ea
sale: $18.00, formerly: $22.99
SAVE $4.99
Always
Night, Adult Diapers for Women Size S/M, 14 CT
14 ea, $1.29/1ea
Low Stock
sale: $30.00, formerly: $33.99
SAVE $3.99
Poise
Incontinence Pads Ultimate Absorbency, Long Length, 42 Ct
42 ea, $0.71/1ea
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.75, formerly: $4.24
SAVE $0.49
Prepared in CanadaNeilson
10% Half & Half Cream
1 l, $0.38/100ml

sale: $3.99, formerly: $6.00
SAVE $2.01
Plus tax
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Zero Sugar Bottles
6x710.0 ml, $0.09/100ml

sale: $3.50, formerly: $4.29
SAVE $0.79
Prepared in CanadaBlack Diamond
Original Cheddar Cheese Slices
410 g, $0.85/100g

sale: $2.25, formerly: $3.29
SAVE $1.04
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
Classic Crinkle Cut Fries
800 g, $0.28/100g

sale: $2.25, formerly: $3.29
SAVE $1.04
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
Classic Crispy Skin-On Fries
800 g, $0.28/100g

sale: $3.99, formerly: $6.00
SAVE $2.01
Plus tax
Prepared in CanadaPepsi
Diet Cola
6x710.0 ml, $0.09/100ml

sale: $3.99, formerly: $6.00
SAVE $2.01
Plus tax
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Bottles
6x710.0 ml, $0.09/100ml

sale: $1.25, formerly: $1.89
SAVE $0.64
Prepared in CanadaNo Name
Evaporated Partly Skimmed Milk
354 ml, $0.35/100ml














































































































