Incontinence
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $30.00, formerly: $31.49
SAVE $1.49
Poise
Incontinence Pads, 8 Drop, Overnight, Extra-Coverage, 36 Ct
36 ea, $0.83/1ea
sale: $30.00, formerly: $31.49
SAVE $1.49
Poise
Incontinence Pads, 7 Drop, Ultra Absorbency, Long, 39 Count
39 ea, $0.77/1ea
Low Stock
sale: $18.00, formerly: $22.99
SAVE $4.99
Always
Incontinence Panty Liners, 2, Very Light, Long, 111 CT
111 ea, $0.16/1ea
Low Stock
sale: $30.00, formerly: $33.99
SAVE $3.99
Depends
Fresh Protection Adult Incontinence Underwear for Men, Disposable, Maximum, Large, Grey, 28 Count
28 ea, $1.07/1ea
Low Stock
sale: $30.00, formerly: $33.99
SAVE $3.99
Depends
Fresh Protection Adult Incontinence Underwear for Men, Disposable, Maximum, Small/Medium, Grey, 32 Count
58 ea, $0.94/1ea
Low Stock
sale: $30.00, formerly: $33.99
SAVE $3.99
Poise
Incontinence Pads Ultimate Absorbency, Regular Length, 52 Ct
52 ea, $0.58/1ea
sale: $30.00, formerly: $33.99
SAVE $3.99
Depends
Fresh Protection Adult Incontinence Underwear for Women, Disposable, Maximum, XL, Blush, 26 Count
26 ea, $1.15/1ea
Low Stock
sale: $30.00, formerly: $33.99
SAVE $3.99
Depends
Fresh Protection Adult Incontinence Underwear for Women, Disposable, Maximum, Small, Blush, 32 Count
32 ea, $0.94/1ea
Low Stock
sale: $18.00, formerly: $22.99
SAVE $4.99
Always
Night, Adult Diapers for Women Size S/M, 14 CT
14 ea, $1.29/1ea
Low Stock
sale: $30.00, formerly: $33.99
SAVE $3.99
Poise
Incontinence Pads Ultimate Absorbency, Long Length, 42 Ct
42 ea, $0.71/1ea
Low Stock
sale: $30.00, formerly: $33.99
SAVE $3.99
Poise
Incontinence Pads, Maximum Absorbency, Long, 60 Ct
60 ea, $0.50/1ea
Low Stock
sale: $18.00, formerly: $21.99
SAVE $3.99
Always
Adult Diapers for Women Size XL/XXL, 17 CT
17 ea, $1.06/1ea
Low Stock
sale: $18.00, formerly: $22.99
SAVE $4.99
Always
Adult Incontinence Overnight Underwear For Women, L, Up To 100% Bladder Leak Protection, 14 Ct
14 ea, $1.29/1ea
Low Stock
sale: $30.00, formerly: $33.99
SAVE $3.99
Depends
Night Defense Adult Incontinence & Postpartum Bladder Leak Underwear for Women, Disposable, Overnight, Large, Blush, 22 Count
22 ea, $1.36/1ea
Low Stock
sale: $30.00, formerly: $33.99
SAVE $3.99
Depends
Fresh Protection Adult Incontinence Underwear for Men, Disposable, Maximum, XL, Grey, 26 Count
26 ea, $1.15/1ea
Low Stock
sale: $30.00, formerly: $33.99
SAVE $3.99
Depends
Night Defense Adult Incontinence & Postpartum Bladder Leak Underwear for Women, Overnight, Medium, Blush, 24 Count
24 ea, $1.25/1ea
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $3.99, formerly: $6.00
SAVE $2.01
No Name
Naturally Imperfect Mixed Sweet Peppers 2.5lb Bag
1.113 kg, $0.36/100g

sale: $1.25, formerly: $1.89
SAVE $0.64
Prepared in CanadaNo Name
Evaporated Partly Skimmed Milk
354 ml, $0.35/100ml

sale: $6.50, formerly: $7.00
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Pulp Free Orange Juice
2.5 l, $0.26/100ml

sale: $11.00, formerly: $12.00
SAVE $1.00
Prepared in CanadaJanes
Pub Style Chicken Strips, Fully Cooked
700 g, $1.57/100g

sale: $6.25, formerly: $7.09
SAVE $0.84
Prepared in CanadaNeilson
2% Microfiltered Milk
4 l, $0.16/100ml

sale: $3.50, formerly: $4.29
SAVE $0.79
Prepared in CanadaBlack Diamond
Original Cheddar Cheese Slices
410 g, $0.85/100g

$0.99 Member Price
Limit 6, after limit $1.50
, formerly: $2.29$1.50 Non-Members
Prepared in CanadaNo Name
Pure White Vinegar Club Size
4 l, $0.04/100ml














































































































