Incontinence
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $30.00, formerly: $33.99
SAVE $3.99
Depends
Fresh Protection Adult Incontinence Underwear for Women, Disposable, Maximum, Medium, Blush, 30 Count
30 ea, $1.00/1ea
Low Stock
sale: $30.00, formerly: $33.99
SAVE $3.99
Depends
Fresh Protection Adult Incontinence Underwear for Women, Disposable, Maximum, Large, Blush, 28 Count
28 ea, $1.07/1ea
Low Stock
sale: $18.00, formerly: $21.99
SAVE $3.99
Always
Adult Diapers for Women Size S/M, 17 CT
17 ea, $1.06/1ea
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50, formerly: $4.29
SAVE $0.79
Prepared in CanadaBlack Diamond
Original Cheddar Cheese Slices
410 g, $0.85/100g

sale: $4.99, formerly: $6.00
SAVE $1.01
Prepared in CanadaArmstrong
Marble Cheddar Cheese
400 g, $1.25/100g

sale: $2.25, formerly: $3.29
SAVE $1.04
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
Classic Crinkle Cut Fries
800 g, $0.28/100g

sale: $3.25, formerly: $3.50
SAVE $0.25
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $1.38/100g

sale: $2.99, formerly: $3.79
SAVE $0.80
Prepared in CanadaLantic
Natural Dark Brown Sugar
1 kg, $0.30/100g

sale: $6.25, formerly: $7.09
SAVE $0.84
Prepared in CanadaNeilson
2% Microfiltered Milk
4 l, $0.16/100ml

sale: $11.00, formerly: $12.00
SAVE $1.00
Prepared in CanadaJanes
Pub Style Chicken Strips, Fully Cooked
700 g, $1.57/100g

sale: $4.99, formerly: $6.00
SAVE $1.01
Prepared in CanadaArmstrong
Old Cheddar Cheese
400 g, $1.25/100g

sale: $1.27, formerly: $2.00
SAVE $0.73
Prepared in CanadaHeinz
Original Beans In Tomato Sauce
398 ml, $0.32/100ml
sale: $3.99, formerly: $6.00
SAVE $2.01
No Name
Naturally Imperfect Mixed Sweet Peppers 2.5lb Bag
1.113 kg, $0.36/100g














































































































