Shampoo
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $4.00, formerly: $4.29
SAVE $0.29
Plus tax
Garnier
Fructis Fortifying Conditioner Normal Hair
354 ml, $1.13/100ml
Low Stock
sale: $12.50, formerly: $13.99
SAVE $1.49
Plus tax
Native
Daily Clean Citrus & Herbal Musk Shampoo
487 ml, $2.57/100ml
$11.49
Plus tax
Head & Shoulders
Smooth & Silky Dandruff Conditioner, Frizz Control,
592 ml, $1.94/100ml
Low Stock
sale: $12.50, formerly: $13.99
SAVE $1.49
Plus tax
Native
Shampoo, Sweet Peach & Nectar
487 ml, $2.57/100ml
Low Stock
Low Stock
sale: $12.50, formerly: $13.99
SAVE $1.49
Plus tax
Native
Full & Thick Sea Salt & Cedar 2-In-1 Shampoo, Sulfate & Paraben Free
487 ml, $2.57/100ml
Low Stock
sale: $12.50, formerly: $13.99
SAVE $1.49
Plus tax
Native
Strengthening Conditioner, Almond and Shea
487 ml, $2.57/100ml
Low Stock
sale: $4.00, formerly: $4.29
SAVE $0.29
Plus tax
Garnier
Fructis Pure Moisture Hydrating Conditioner For Dry Hair and Dry Scalp, Up to 72H of Moisture, with Hyaluronic Acid and Cucumber Water
334 ml, $1.20/100ml
Low Stock
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.33, formerly: $4.29
SAVE $0.96
Prepared in CanadaBlack Diamond
Original Cheddar Cheese Slices
410 g, $0.81/100g
sale: $1.89, formerly: $3.29
SAVE $1.40
I Can't Believe It's Not Butter!
Vegetable Oil Margarine Original
400 g, $0.47/100g

sale: $4.00, formerly: $6.00
SAVE $2.00
Prepared in CanadaSchneiders
Hickory Smoked Classic Cut Bacon
375 g, $1.07/100g

sale: $0.98, formerly: $2.00
SAVE $1.02
Prepared in CanadaHeinz
Original Beans In Tomato Sauce
398 ml, $0.25/100ml
sale: $1.50, formerly: $1.79
SAVE $0.29
Ocean's Halo
Light Tuna Chunk in Water
170 g, $0.88/100g
PC Optimum Offer
sale: $5.00, formerly: $6.00
SAVE $1.00
No Name
Naturally Imperfect Mixed Sweet Peppers 2.5lb Bag
1.113 kg, $0.45/100g

sale: $3.00, formerly: $4.00
SAVE $1.00
Prepared in CanadaD'Italiano
Thick Slice Original White Bread
675 g, $0.44/100g

sale: $3.75, formerly: $4.24
SAVE $0.49
Prepared in CanadaNeilson
10% Half & Half Cream
1 l, $0.38/100ml














































































































