Shampoo
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $4.00, formerly: $4.29
SAVE $0.29
Plus tax
Garnier
Fructis Triple Nutrition Dry to very Dry Hair Fortifying Shampoo
370 ml, $1.08/100ml
sale: $4.75, formerly: $5.79
SAVE $1.04
Plus tax
Pantene
PRO-V Volume & Body 2in1 Shampoo + Conditioner
355 ml, $1.34/100ml
sale: $4.00, formerly: $4.29
SAVE $0.29
Plus tax
Garnier
Fructis Grow Strong Fortifying Shampoo for Healthier, Shinier Hair
370 ml, $1.08/100ml
Out of Stock
sale: $4.00, formerly: $4.29
SAVE $0.29
Plus tax
Garnier
Fructis Fortifying Shampoo Normal Hair
370 ml, $1.08/100ml
Low Stock
sale: $4.75, formerly: $5.79
SAVE $1.04
Plus tax
Pantene
Repair & Protect 2x Breakage Protection Shampoo
355 ml, $1.34/100ml
Low Stock
Low Stock
sale: $5.00, formerly: $5.29
SAVE $0.29
Plus tax
Garnier
Whole Blends Gentle Shampoo Oat Delicacy
370 ml, $1.35/100ml
sale: $4.00, formerly: $4.29
SAVE $0.29
Plus tax
Garnier
Pure Moisture Shampoo, Hydrating
370 ml, $1.08/100ml
sale: $4.75, formerly: $5.79
SAVE $1.04
Plus tax
Pantene
Radiant Color Shine 72 HR Hydration Shampoo
355 ml, $1.34/100ml
sale: $4.75, formerly: $5.79
SAVE $1.04
Plus tax
Pantene
72HR Curl Perfection Shampoo
355 ml, $1.34/100ml
sale: $12.50, formerly: $13.99
SAVE $1.49
Plus tax
Native
Volumizing Shampoo, Cucumber and Mint
487 ml, $2.57/100ml
sale: $4.75, formerly: $5.79
SAVE $1.04
Plus tax
Pantene
Smooth & Sleek 2in1 Shampoo and Conditioner
355 ml, $1.34/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.33, formerly: $4.29
SAVE $0.96
Prepared in CanadaBlack Diamond
Original Cheddar Cheese Slices
410 g, $0.81/100g
sale: $1.89, formerly: $3.29
SAVE $1.40
I Can't Believe It's Not Butter!
Vegetable Oil Margarine Original
400 g, $0.47/100g

sale: $4.00, formerly: $6.00
SAVE $2.00
Prepared in CanadaSchneiders
Hickory Smoked Classic Cut Bacon
375 g, $1.07/100g

sale: $0.98, formerly: $2.00
SAVE $1.02
Prepared in CanadaHeinz
Original Beans In Tomato Sauce
398 ml, $0.25/100ml
sale: $1.50, formerly: $1.79
SAVE $0.29
Ocean's Halo
Light Tuna Chunk in Water
170 g, $0.88/100g
PC Optimum Offer
sale: $5.00, formerly: $6.00
SAVE $1.00
No Name
Naturally Imperfect Mixed Sweet Peppers 2.5lb Bag
1.113 kg, $0.45/100g

sale: $3.00, formerly: $4.00
SAVE $1.00
Prepared in CanadaD'Italiano
Thick Slice Original White Bread
675 g, $0.44/100g

sale: $3.75, formerly: $4.24
SAVE $0.49
Prepared in CanadaNeilson
10% Half & Half Cream
1 l, $0.38/100ml














































































































