Filters
Shaving & Hair Removal
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $6.99, formerly: $7.99
SAVE $1.00
Plus tax
Skintimate
Sensitive 4 Blade Disposable Razor for Women, 4 count
4 ea, $1.75/1ea
Low Stock
sale: $6.99, formerly: $9.99
SAVE $3.00
Plus tax
Schick
Xtreme3 Sensitive 3 Blade Disposable Razors for Men
4 ea, $1.75/1ea
$16.49
Plus tax
Gillette
Good News Sensor2 Fixed Head Men's Disposable Razors, 18 Count
18 ea, $0.92/1ea
Low Stock
sale: $6.99, formerly: $7.99
SAVE $1.00
Plus tax
Skintimate
Raspberry Rain Scented Disposable Razor, 4 count
4 ea, $1.75/1ea
Low Stock
sale: $12.74, formerly: $16.99
SAVE $4.25
Plus tax
Schick
Sensitive Care Women's Razor Refills with Vitamin E & Aloe, 3 count
3 ea, $4.25/1ea
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $2.50, formerly: $3.00
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sweetened Condensed Milk
300 ml, $0.83/100ml














































































































