Filters
Shaving & Hair Removal
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
Low Stock
sale: $14.24, formerly: $18.99
SAVE $4.75
Plus tax
Schick
Hydro Smooth Men’s Razor Blade Refills 4 Razor Refills
4 ea, $3.56/1ea
Low Stock
Low Stock
$40.49
Plus tax
Gillette
Extra Smooth Contour Women’s Razor Blades, 6 Razor Blade Refills
6 ea, $6.75/1ea
Low Stock
sale: $15.36, formerly: $20.49
SAVE $5.13
Plus tax
Schick
Hydro Silk Women’s Razor Refill, 4 count
4 ea, $3.84/1ea
Low Stock
Low Stock
Low Stock
Low Stock
Low Stock
sale: $15.36, formerly: $20.49
SAVE $5.13
Plus tax
Schick
Hydro Silk Sensitive Care Women’s Razor Refills, 4 count
4 ea, $15.36/1ea
Low Stock
Out of Stock
$12.49
Plus tax
Schick
Beard Groomer, 4-in-1 Electric Razor for Men, 1 Handle and 1 Refill
1 ea, $12.49/1ea
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: about $13.19, formerly: $18.89
SAVE $5.70
Chicken Breast Boneless & Skinless, Club Pack
$10.76/1kg $4.88/1lb

sale: $4.99, formerly: $6.00
SAVE $1.01
Prepared in CanadaArmstrong
Medium Cheddar Cheese
400 g, $1.25/100g

sale: $6.25, formerly: $7.09
SAVE $0.84
Prepared in CanadaNeilson
2% Microfiltered Milk
4 l, $0.16/100ml

sale: $1.79, formerly: $2.39
SAVE $0.60
Prepared in CanadaUnico
Diced Tomatoes, Herbs & Spices
796 ml, $0.22/100ml

sale: $1.00, formerly: $1.69
SAVE $0.69
Prepared in CanadaAllen's
Pure Apple Juice Low Acid
1 l, $0.10/100ml

sale: $1.50, formerly: $1.75
SAVE $0.25
Prepared in CanadaNo Name
Evaporated Partly Skimmed Milk
354 ml, $0.42/100ml














































































































