Filters
Shaving & Hair Removal
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
$16.49
Plus tax
Gillette
Good News Sensor2 Fixed Head Men's Disposable Razors, 18 Count
18 ea, $0.92/1ea
Low Stock
Low Stock
sale: $12.74, formerly: $16.99
SAVE $4.25
Plus tax
Schick
Sensitive Care Women's Razor Refills with Vitamin E & Aloe, 3 count
3 ea, $4.25/1ea
sale: $14.00, formerly: $17.49
SAVE $3.49
Plus tax
Gillette
Sensor3 Sensitive Men'S Disposable Razor, 8 Razors
8 ea, $1.75/1ea
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: about $13.19, formerly: $18.89
SAVE $5.70
Chicken Breast Boneless & Skinless, Club Pack
$10.76/1kg $4.88/1lb
sale: $1.50, formerly: $1.79
SAVE $0.29
Ocean's Halo
Light Tuna Chunk in Water
170 g, $0.88/100g
PC Optimum Offer

sale: $1.50, formerly: $3.25
SAVE $1.75
Prepared in CanadaHoliday
Canned Luncheon Meat
340 g, $0.44/100g

sale: $4.99, formerly: $6.00
SAVE $1.01
Prepared in CanadaArmstrong
Old Cheddar Cheese
400 g, $1.25/100g

sale: $3.75, formerly: $4.24
SAVE $0.49
Prepared in CanadaNeilson
10% Half & Half Cream
1 l, $0.38/100ml














































































































