Filters
Dog Treats
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
$9.50
Plus tax
ZUKES
Zuke's Lil' Links Dog Treats Chicken and Apple Recipe Training Treats
170 g, $5.59/100g
PC Optimum Offer
$9.50
Plus tax
Purina
DentaLife Chews Dog Treats Small/Medium Breeds
595 g, $1.60/100g
PC Optimum Offer
$9.50
Plus tax
Purina
DentaLife Daily Oral Care Dog Treats Small/Medium Breeds
507 g, $1.87/100g
PC Optimum Offer
$9.50
Plus tax
Purina
DentaLife Daily Oral Care Dog Treats Mini Breed
485 g, $1.96/100g
PC Optimum Offer

$8.49
Plus tax
Caledon Farms
All Natural Dog Treats Homestyle Beef Jerky
220 g, $3.86/100g
PC Optimum Offer
$9.50
Plus tax
Purina
DentaLife Daily Oral Care Dog Treats Large Breeds
587 g, $1.62/100g
PC Optimum Offer
$15.50
Plus tax
Purina
DentaLife Daily Oral Care Dog Treats Small/Medium Breeds
808 g, $1.92/100g
PC Optimum Offer
$15.50
Plus tax
Purina
DentaLife Chews Dog Treats Small/Medium Breeds
1.12 kg, $1.38/100g
PC Optimum Offer
$10.50
Plus tax
Caledon Farms
Beef Liver Bites Freeze Dried
150 g, $7.00/100g
PC Optimum Offer
sale: $11.00, formerly: $11.49
SAVE $0.49
Plus tax
Purina
Beggin' Strips Dog Treats Cheeseburger
708 g, $1.55/100g
PC Optimum Offer
sale: $11.00, formerly: $11.49
SAVE $0.49
Plus tax
Purina
Beggin' Chew-rific Dog Treats Bacon and Cheese
850 g, $1.29/100g
PC Optimum Offer
sale: $11.00, formerly: $11.49
SAVE $0.49
Plus tax
Purina
Beggin' Flavour Stix Dog Treats Bacon & Cheddar Jack
708 g, $1.55/100g
PC Optimum Offer
Low Stock
sale: $11.00, formerly: $11.49
SAVE $0.49
Plus tax
Purina
Beggin' Flavour Stix Dog Treats Bacon & Peanut Butter
708 g, $1.55/100g
PC Optimum Offer
sale: $11.00, formerly: $11.49
SAVE $0.49
Plus tax
Purina
Beggin' Strips Dog Treats Bacon
708 g, $1.55/100g
PC Optimum Offer
sale: $11.00, formerly: $11.49
SAVE $0.49
Plus tax
Purina
Beggin' Strips Dog Treats Bacon and Cheese
708 g, $1.55/100g
PC Optimum Offer
$1.19
Plus tax
Purina
Beneful Incredibites Wet Dog Food Pâté with Real Beef
85 g, $1.40/100g
PC Optimum Offer
sale: $1.00, formerly: $1.19
SAVE $0.19
Plus tax
Purina
Beneful Incredibites Wet Dog Food Real Chicken in Gravy
85 g, $1.18/100g
PC Optimum Offer
sale: $1.00, formerly: $1.19
SAVE $0.19
Plus tax
Purina
Beneful Incredibites Wet Dog Food Real Salmon in Gravy
85 g, $1.18/100g
PC Optimum Offer
$14.00
Plus tax
Purina
Beneful Wet Dog Food Incredibites with Real Chicken & Real Salmon in Gravy
1.02 kg, $1.37/100g
PC Optimum Offer
$7.49
Plus tax
Zoe
Better Than Rawhide! Bones, Peanut Butter, 10 Pieces
234 g, $3.20/100g
PC Optimum Offer
$10.99
Plus tax
Milkbone
Brushing Chews Dog Treats Large Dogs 22+ kg 18 Dental Treats
688 g, $1.60/100g
PC Optimum Offer
$10.99
Plus tax
Milkbone
Brushing Chews Dog Treats Medium Dogs 11-22 kg 25 Dental Treats
557 g, $1.97/100g
PC Optimum Offer
$10.99
Plus tax
Milkbone
Brushing Chews Dog Treats Small Dogs 2-11 kg 48 Dental Treats
535 g, $2.05/100g
PC Optimum Offer
Low Stock
$18.49
Plus tax
PureSnacks
Chicken Breast 4.94oz/ 140g- Value Size Dog Treats
140 g, $13.21/100g
PC Optimum Offer
Low Stock
sale: $14.00, formerly: $15.00
SAVE $1.00
Plus tax
Vitalife
Chicken Breast Tenders
400 g, $3.50/100g
PC Optimum Offer
$10.00
Plus tax
Caledon Farms
Crunchy Biscuits - Chicken with Apple & Blueberry
550 g, $1.82/100g
PC Optimum Offer
$10.00
Plus tax
Caledon Farms
Crunchy Biscuits - Sweet Potato with Peanut Butter
550 g, $1.82/100g
PC Optimum Offer
$11.00
Plus tax
Greenies
Dental Treats Original Regular For Dogs 11-22 Kgs
170 g, $6.47/100g
PC Optimum Offer
$11.00
Plus tax
Greenies
Dental Treats Original Teenie For Dogs 2-7 Kgs
170 g, $6.47/100g
PC Optimum Offer
$12.49
Plus tax
Pedigree
Dentastix Oral Care Adult Mini Breed Dog Treats Dual Flavour Bacon & Chicken
504 g, $2.48/100g
PC Optimum Offer
Out of Stock

sale: $17.00, formerly: $19.00
SAVE $2.00
Plus tax
Pedigree
Dentastix Oral Care Beef Flavour Adult Dog Treats For Medium Breeds
972 g, $1.75/100g
PC Optimum Offer
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

$0.99 Member Price
Limit 6, after limit $1.50
, formerly: $2.29$1.50 Non-Members
Prepared in CanadaNo Name
Pure White Vinegar Club Size
4 l, $0.04/100ml

sale: $4.99, formerly: $6.00
SAVE $1.01
Prepared in CanadaArmstrong
Marble Cheddar Cheese
400 g, $1.25/100g

sale: $2.25, formerly: $3.29
SAVE $1.04
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
Classic Crispy Skin-On Fries
800 g, $0.28/100g















































































































