
sale: $18.50, formerly: $20.00
SAVE $1.50
Plus tax
Vega
Drink Mix Vanilla Flavoured
259 g, $7.14/100g
Low Stock

$5.99
ODoughs
Flax Bagel Thins, Sprouted Whole Grain
300 g, $2.00/100g
1,000 PC Optimum Points
Low Stock
sale: $4.50, formerly: $5.49
SAVE $0.99
Nature's Path
Flax Plus Organic Gluten Free Waffles, Homestyle
210 g, $2.14/100g
Low Stock
sale: $9.50, formerly: $10.99
SAVE $1.49
Bobs Red Mill
Flaxseed Meal Whole Ground
907 g, $1.05/100g
Low Stock
sale: $6.00, formerly: $6.99
SAVE $0.99
Bobs Red Mill
Flaxseed Meal Whole Ground
453 g, $1.32/100g
Low Stock
sale: $3.00, formerly: $3.49
SAVE $0.49
Plus tax
Sensible Portions
Garden Veggie Straws-Original
142 g, $2.11/100g
Out of Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $11.00, formerly: $12.00
SAVE $1.00
Prepared in CanadaJanes
Pub Style Chicken Strips, Fully Cooked
700 g, $1.57/100g

sale: $1.50, formerly: $2.00
SAVE $0.50
Prepared in CanadaCampbell's
30% Less Sodium Chicken Broth
900 ml, $0.17/100ml

sale: $2.25, formerly: $3.29
SAVE $1.04
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
Classic Crinkle Cut Fries
800 g, $0.28/100g

sale: $3.33, formerly: $4.29
SAVE $0.96
Prepared in CanadaBlack Diamond
Original Cheddar Cheese Slices
410 g, $0.81/100g
sale: $5.00, formerly: $6.00
SAVE $1.00
No Name
Naturally Imperfect Mixed Sweet Peppers 2.5lb Bag
1.113 kg, $0.45/100g














































































































