sale: $4.50, formerly: $5.49
SAVE $0.99
Nature's Path
Gluten Free Chocolate Chip Waffle
210 g, $2.14/100g
sale: $4.50, formerly: $5.49
SAVE $0.99
Amys
Gluten-Free Burrito, Beans & Rice
156 g, $2.88/100g

sale: $5.00, formerly: $5.99
SAVE $0.99
Prana
Granolove – Mixed berry crunch
300 g, $1.67/100g
Low Stock

sale: $3.25, formerly: $3.75
SAVE $0.50
Plus tax
Eco-Max
Lavender Dish Wash
740 ml, $0.44/100ml
sale: $6.49, formerly: $6.99
SAVE $0.50
San J
Light Tamari Soy Sauce
296 ml, $2.19/100ml
sale: $7.00, formerly: $8.00
SAVE $1.00
Amys
Mac & 3 Cheese With Cauliflower Bowls Gluten Free
234 g, $2.99/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $0.98, formerly: $2.00
SAVE $1.02
Prepared in CanadaHeinz
Original Beans In Tomato Sauce
398 ml, $0.25/100ml

sale: $2.50, formerly: $3.00
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sweetened Condensed Milk
300 ml, $0.83/100ml

sale: $1.79, formerly: $2.39
SAVE $0.60
Prepared in CanadaUnico
Diced Tomatoes, Herbs & Spices
796 ml, $0.22/100ml

sale: $4.99, formerly: $6.00
SAVE $1.01
Prepared in CanadaArmstrong
Marble Cheddar Cheese
400 g, $1.25/100g

sale: $11.00, formerly: $12.00
SAVE $1.00
Prepared in CanadaJanes
Pub Style Chicken Strips, Fully Cooked
700 g, $1.57/100g

sale: $4.00, formerly: $6.00
SAVE $2.00
Prepared in CanadaSchneiders
Hickory Smoked 50% Less Salt Bacon
375 g, $1.07/100g

sale: $1.50, formerly: $1.75
SAVE $0.25
Prepared in CanadaNo Name
Evaporated Partly Skimmed Milk
354 ml, $0.42/100ml

sale: $2.79, formerly: $3.79
SAVE $1.00
Prepared in CanadaLantic
Natural Dark Brown Sugar
1 kg, $0.28/100g

sale: $4.99, formerly: $6.00
SAVE $1.01
Prepared in CanadaArmstrong
Old Cheddar Cheese
400 g, $1.25/100g

sale: $4.99, formerly: $6.00
SAVE $1.01
Prepared in CanadaArmstrong
Medium Cheddar Cheese
400 g, $1.25/100g














































































































