sale: $7.00, formerly: $8.00
SAVE $1.00
Amys
3 Cheese & Kale Bake Bowls
241 g, $2.90/100g

sale: $2.29, formerly: $2.50
SAVE $0.21
Flow Water
Alkaline Spring Water
1000 ml, $0.23/100ml
sale: $2.99, formerly: $3.75
SAVE $0.76
Silk
Almond & Cashew Protein Milk Alternative, Unsweetened, Dairy Free, 8g of Protein
1.75 l, $0.17/100ml
sale: $2.99, formerly: $3.75
SAVE $0.76
Silk
Almond & Cashew Protein Milk Alternative, Vanilla Unsweetened, Dairy Free, 8g of Protein
1.75 l, $0.17/100ml

sale: $10.00, formerly: $13.00
SAVE $3.00
Nuts to You
Almond Butter Crunchy
365 g, $2.74/100g

sale: $10.00, formerly: $13.00
SAVE $3.00
Nuts to You
Almond Butter Smooth
365 g, $2.74/100g
sale: $2.99, formerly: $3.75
SAVE $0.76
Silk
Almond Milk Alternative, Dark Chocolate, Dairy Free
1.89 l, $0.16/100ml
sale: $2.99, formerly: $3.75
SAVE $0.76
Silk
Almond Milk Alternative, Original, Dairy Free
1.89 l, $0.16/100ml
sale: $2.99, formerly: $3.75
SAVE $0.76
Silk
Almond Milk Alternative, Unsweetened Vanilla, Dairy Free
1.89 l, $0.16/100ml
sale: $2.99, formerly: $3.75
SAVE $0.76
Silk
Almond Milk Alternative, Unsweetened, Dairy Free
1.89 l, $0.16/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $11.00, formerly: $12.00
SAVE $1.00
Prepared in CanadaJanes
Pub Style Chicken Strips, Fully Cooked
700 g, $1.57/100g

sale: $1.50, formerly: $2.00
SAVE $0.50
Prepared in CanadaCampbell's
30% Less Sodium Chicken Broth
900 ml, $0.17/100ml

sale: $2.25, formerly: $3.29
SAVE $1.04
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
Classic Crinkle Cut Fries
800 g, $0.28/100g

sale: $3.33, formerly: $4.29
SAVE $0.96
Prepared in CanadaBlack Diamond
Original Cheddar Cheese Slices
410 g, $0.81/100g
sale: $5.00, formerly: $6.00
SAVE $1.00
No Name
Naturally Imperfect Mixed Sweet Peppers 2.5lb Bag
1.113 kg, $0.45/100g














































































































