Moredays coming soon!
In the meantime, find other great deals.

Shop our everyday offers
Hottest Flyer Deals
sale: about $16.35, formerly: $32.78
SAVE $16.43
Cooks
Cook's Portion Ham
$4.39/1kg $1.99/1lb
Out of Stock

sale: $19.99, formerly: $24.99
SAVE $5.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Gourmet West Coast Dark Roast Fine Grind Coffee
875 g, $2.28/100g

sale: $4.99, formerly: $6.00
SAVE $1.01
Prepared in CanadaArmstrong
Marble Cheddar Cheese
400 g, $1.25/100g
Out of Stock

sale: $19.99, formerly: $22.99
SAVE $3.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
The Great Canadian Light to Medium Roast Single Serve K-cup Coffee Pods
30 ea, $0.67/1ea

sale: $4.99, formerly: $6.00
SAVE $1.01
Prepared in CanadaArmstrong
Tex Mex Shredded Cheese
320 g, $1.56/100g

sale: $19.99, formerly: $24.99
SAVE $5.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
The Great Canadian Light to Medium Roast Fine Grind Coffee
930 g, $2.15/100g
Out of Stock

sale: $19.99, formerly: $24.99
SAVE $5.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Gourmet Medium Roast Extra Fine Grind Coffee
930 g, $2.15/100g

sale: $4.99, formerly: $6.00
SAVE $1.01
Prepared in CanadaArmstrong
Old Cheddar Cheese
400 g, $1.25/100g

sale: $4.99, formerly: $6.00
SAVE $1.01
Prepared in CanadaArmstrong
Pizza Mozzarella Cheese
400 g, $1.25/100g
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Barbecue Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g

sale: $6.25, formerly: $7.09
SAVE $0.84
Prepared in CanadaNeilson
2% Microfiltered Milk
4 l, $0.16/100ml

$9.99
Plus tax
Prepared in CanadaNestlé
KITKAT, AERO, SMARTIES, COFFEE CRISP Mini Bars & Candies
485 g, $2.06/100g
3,000 PC Optimum Points

sale: $6.50, formerly: $7.00
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Pulp Free Orange Juice
2.5 l, $0.26/100ml
sale: $7.99, formerly: $10.00
SAVE $2.01
Plus tax
Subscribe & EarnTide
Simply All-In-One Liquid Laundry Detergent, Refreshing Breeze
2.72 l, $0.29/100ml

sale: $3.99, formerly: $6.00
SAVE $2.01
Plus tax
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Bottles
6x710.0 ml, $0.09/100ml

sale: $10.00, formerly: $13.00
SAVE $3.00
Prepared in CanadaSchneiders
Original Half Ham
700 g, $1.43/100g























































