Filters
Nutrition & Wellness
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
Low Stock

$34.49
Plus tax
Webber Naturals
Lutein Maximum Strength 40 Mg Value Size
120 ea, $0.29/1ea
Low Stock
$20.99
Plus tax
Webber Naturals
Vitamins, Women's Most Complete Multi 90 Vegetarian Capsules
90 ea, $0.23/1ea
Low Stock
Low Stock

$21.99
Plus tax
Webber Naturals
Digestion Complete Probiotic, Multi Strain
60 ea, $0.37/1ea
Low Stock
Low Stock
Low Stock
$31.99
Plus tax
Jamieson
Jamieson Probiotic Immune Gummies Elderberry Flavour, 70 Count
70 ea, $0.46/1ea
Low Stock
$20.99
Plus tax
Bausch+Lomb
Preservision Eye Vitamin And Mineral Supplement Areds 2 Formula
60 ea, $0.35/1ea
Low Stock
Low Stock
$20.99
Plus tax
Webber Naturals
Vitamins, Men's Most Complete Multi Vegetarian Capsules
90 ea, $0.23/1ea
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $1.50, formerly: $1.79
SAVE $0.29
Ocean's Halo
Light Tuna Chunk in Water
170 g, $0.88/100g
PC Optimum Offer

sale: $4.99, formerly: $6.00
SAVE $1.01
Prepared in CanadaArmstrong
Medium Cheddar Cheese
400 g, $1.25/100g

sale: $2.50, formerly: $3.00
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sweetened Condensed Milk
300 ml, $0.83/100ml

sale: $3.75, formerly: $4.24
SAVE $0.49
Prepared in CanadaNeilson
10% Half & Half Cream
1 l, $0.38/100ml

sale: $2.25, formerly: $3.29
SAVE $1.04
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
Classic Crinkle Cut Fries
800 g, $0.28/100g

sale: $2.79, formerly: $3.79
SAVE $1.00
Prepared in CanadaLantic
Natural Dark Brown Sugar
1 kg, $0.28/100g

sale: $6.25, formerly: $7.09
SAVE $0.84
Prepared in CanadaNeilson
2% Microfiltered Milk
4 l, $0.16/100ml

sale: $4.99, formerly: $6.00
SAVE $1.01
Prepared in CanadaArmstrong
Pizza Mozzarella Cheese
400 g, $1.25/100g

sale: $2.25, formerly: $3.29
SAVE $1.04
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
Classic Crispy Skin-On Fries
800 g, $0.28/100g
Low Stock

sale: $11.00, formerly: $12.00
SAVE $1.00
Prepared in CanadaJanes
Pub Style Chicken Strips, Fully Cooked
700 g, $1.57/100g














































































































