Filters
Nutrition & Wellness
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

$20.99
Plus tax
Jamieson
100% Complete Multivitamin Caplets for Men 50+
115 ea, $0.18/1ea
Low Stock

$27.99
Plus tax
Webber Naturals
Heart And Mind Wild Salmon & Fish Oils
220 ea, $0.13/1ea
Low Stock

$15.99
Plus tax
Webber Naturals
Sleep Support Melatonin Max Strength, 10mg
60 ea, $0.27/1ea
Low Stock

$26.49
Plus tax
Jamieson
100% Complete Prenatal Multivitamin Chewables
60 ea, $0.44/1ea
Low Stock
Low Stock
Low Stock
Low Stock

$24.99
Plus tax
Jamieson
Glucosamine Regular Strength 500 mg, 360 Count
360 ea, $0.07/1ea
Low Stock
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $1.50, formerly: $1.75
SAVE $0.25
Prepared in CanadaNo Name
Evaporated Partly Skimmed Milk
354 ml, $0.42/100ml

sale: $4.00, formerly: $6.00
SAVE $2.00
Prepared in CanadaSchneiders
Hickory Smoked 50% Less Salt Bacon
375 g, $1.07/100g

sale: $4.00, formerly: $6.00
SAVE $2.00
Prepared in CanadaMaple Leaf
Original Natural Bacon
375 g, $1.07/100g

sale: $2.25, formerly: $3.29
SAVE $1.04
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
Classic Crinkle Cut Fries
800 g, $0.28/100g














































































































