Filters
Nutrition & Wellness
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
$18.50
Plus tax
Emergen C
Tangerine 1000Mg Vitamin C Supplement, Drink Mix, 30 Count
30 ea, $0.62/1ea
$18.50
Plus tax
Emergen C
Super Orange 1000Mg Vitamin C Supplement, Drink Mix, 30 Count
30 ea, $0.62/1ea
Low Stock
Low Stock

$14.99
Plus tax
Pure Protein
Gluten Free Bar Galactic Brownie Flavour
6x50.0 g, $5.00/100g
Low Stock

sale: $37.00, formerly: $41.99
SAVE $4.99
Plus tax
Perfect Sports
Diesel New Zealand Whey Protein + Chocolate Obsession Flavour
908 g, $4.07/100g
Low Stock
$23.99
Plus tax
Jamieson
Vitamin D3 1,000 IU Gummies Orange, Lemon, Strawberry Flavour
130 ea, $0.18/1ea
Low Stock

$14.49
Plus tax
Liquid I.V
Electrolyte Drink Mix Lemon Lime with Vitamins
6 ea, $2.42/1ea
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $1.25, formerly: $1.75
SAVE $0.50
Prepared in CanadaNo Name
Evaporated Partly Skimmed Milk
354 ml, $0.35/100ml

sale: $1.50, formerly: $2.00
SAVE $0.50
Prepared in CanadaCampbell's
30% Less Sodium Chicken Broth
900 ml, $0.17/100ml

$0.99 Member Price
Limit 6, after limit $1.50
, formerly: $2.29$1.50 Non-Members
Prepared in CanadaNo Name
Pure White Vinegar Club Size
4 l, $0.04/100ml

sale: $4.99, formerly: $6.00
SAVE $1.01
Prepared in CanadaArmstrong
Pizza Mozzarella Cheese
400 g, $1.25/100g

sale: $3.99, formerly: $6.00
SAVE $2.01
Plus tax
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Bottles
6x710.0 ml, $0.09/100ml

sale: $2.50, formerly: $3.00
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sweetened Condensed Milk
300 ml, $0.83/100ml






















































































































