Filters
Nutrition & Wellness
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $6.23, formerly: $7.79
SAVE $1.56
Plus tax
Life Brand
Vitamin D3 1000 IU 180 Soft Gels
180 ea, $0.03/1ea
Out of Stock

$15.99
Plus tax
Jamieson
Vitamin B12 100 mcg Methylcobalamin Tablets
100 ea, $0.16/1ea
Low Stock
Low Stock
$17.49
Plus tax
Emergen C
Crystals, Strawberry flavour, Immune Support, 500mg Vitamin C
24 ea, $0.73/1ea
Low Stock

$14.49
Plus tax
Liquid I.V
Electrolyte Drink Mix Strawberry with Vitamins
6 ea, $2.42/1ea
Low Stock
Low Stock
Low Stock
Low Stock
Low Stock

sale: $6.79, formerly: $8.49
SAVE $1.70
Plus tax
Life Brand
Vitamin K2 120 mcg and Vit D3 1000 IU
30 ea, $0.23/1ea
Low Stock
Low Stock
sale: $15.39, formerly: $21.99
SAVE $6.60
Plus tax
Nature's Bounty
Melatonin, 2.5mg
120 ea, $0.13/1ea
Low Stock
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $1.25, formerly: $1.75
SAVE $0.50
Prepared in CanadaNo Name
Evaporated Partly Skimmed Milk
354 ml, $0.35/100ml

sale: $1.50, formerly: $2.00
SAVE $0.50
Prepared in CanadaCampbell's
30% Less Sodium Chicken Broth
900 ml, $0.17/100ml

$0.99 Member Price
Limit 6, after limit $1.50
, formerly: $2.29$1.50 Non-Members
Prepared in CanadaNo Name
Pure White Vinegar Club Size
4 l, $0.04/100ml

sale: $4.99, formerly: $6.00
SAVE $1.01
Prepared in CanadaArmstrong
Pizza Mozzarella Cheese
400 g, $1.25/100g

sale: $3.99, formerly: $6.00
SAVE $2.01
Plus tax
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Bottles
6x710.0 ml, $0.09/100ml

sale: $2.50, formerly: $3.00
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sweetened Condensed Milk
300 ml, $0.83/100ml






















































































































