Filters
Nutrition & Wellness
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
Low Stock

$20.99
Plus tax
Jamieson
100% Complete Multivitamin Caplets For Women
115 ea, $0.18/1ea
Low Stock

$18.99
Plus tax
Sesame Street
Vitamins, Brilliant Omega-3 with DHA Gummies
120 ea, $0.16/1ea
Low Stock
Low Stock

$27.49
Plus tax
Jamieson
No Fishy Aftertaste Ultra Strength Omega-3 900 mg
75 ea, $0.37/1ea
Low Stock

sale: $37.00, formerly: $41.99
SAVE $4.99
Plus tax
Perfect Sports
Diesel Protein Powder Drink Mix Strawberry Ice Cream
908 g, $4.07/100g
Low Stock

sale: $18.50, formerly: $20.00
SAVE $1.50
Plus tax
Vega
Drink Mix Vanilla Flavoured
259 g, $7.14/100g
Low Stock
sale: $8.79, formerly: $10.99
SAVE $2.20
Plus tax
Life Brand
Vitamin B12, 60 Capsules
60 ea, $0.15/1ea
Low Stock
Low Stock

$9.49
Plus tax
Webber Naturals
Sleep Support Melatonin, Easy Dissolve
60 ea, $0.16/1ea
Low Stock
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $1.25, formerly: $1.75
SAVE $0.50
Prepared in CanadaNo Name
Evaporated Partly Skimmed Milk
354 ml, $0.35/100ml

sale: $1.50, formerly: $2.00
SAVE $0.50
Prepared in CanadaCampbell's
30% Less Sodium Chicken Broth
900 ml, $0.17/100ml

$0.99 Member Price
Limit 6, after limit $1.50
, formerly: $2.29$1.50 Non-Members
Prepared in CanadaNo Name
Pure White Vinegar Club Size
4 l, $0.04/100ml

sale: $4.99, formerly: $6.00
SAVE $1.01
Prepared in CanadaArmstrong
Pizza Mozzarella Cheese
400 g, $1.25/100g

sale: $3.99, formerly: $6.00
SAVE $2.01
Plus tax
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Bottles
6x710.0 ml, $0.09/100ml

sale: $2.50, formerly: $3.00
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sweetened Condensed Milk
300 ml, $0.83/100ml














































































































