Filters
Nutrition & Wellness
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

$20.99
Plus tax
Jamieson
100% Complete Multivitamin Caplets For Women 50+
115 ea, $0.18/1ea
Low Stock

sale: $37.00, formerly: $41.99
SAVE $4.99
Plus tax
Perfect Sports
Diesel Protein Powder Drink Mix, Chocolate Peanut Butter
908 g, $4.07/100g
Low Stock

$27.49
Plus tax
Jamieson
Extra Strength Omega-3 No Fishy Aftertaste 700 mg
100 ea, $0.27/1ea
Low Stock
sale: $10.84, formerly: $15.49
SAVE $4.65
Plus tax
Nature's Bounty
Vitamin D3, 2500 IU
300 ea, $0.04/1ea
Low Stock
Low Stock

sale: $47.00, formerly: $53.99
SAVE $6.99
Plus tax
Vega
One® All-in-One Protein Powder, Chocolate
876 g, $5.37/100g

$20.99
Plus tax
Jamieson
100% Complete Multivitamin Caplets For Adults 65+
115 ea, $0.18/1ea
Low Stock

sale: $47.00, formerly: $53.99
SAVE $6.99
Plus tax
Vega
One® All-in-One Protein Powder, French Vanilla
827 g, $5.68/100g
Low Stock
Low Stock

$26.49
Plus tax
Jamieson
100% Complete Prenatal Multivitamin Caplets
100 ea, $0.26/1ea
Low Stock
Low Stock
Low Stock
Low Stock

sale: $37.00, formerly: $41.99
SAVE $4.99
Plus tax
Perfect Sports
Diesel New Zealand Whey Protein + Chocolate Toffee Flavour
908 g, $4.07/100g
Low Stock
Low Stock

$29.50
Plus tax
Jamieson
Glucosamine Chondroitin MSM Caplets, 1,300 mg
120 ea, $0.25/1ea
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $6.25, formerly: $7.09
SAVE $0.84
Prepared in CanadaNeilson
2% Microfiltered Milk
4 l, $0.16/100ml

sale: $3.99, formerly: $6.00
SAVE $2.01
Plus tax
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Bottles
6x710.0 ml, $0.09/100ml
sale: $3.99, formerly: $6.00
SAVE $2.01
No Name
Naturally Imperfect Mixed Sweet Peppers 2.5lb Bag
1.113 kg, $0.36/100g

sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g

sale: $2.25, formerly: $3.29
SAVE $1.04
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
Classic Crispy Skin-On Fries
800 g, $0.28/100g

sale: $6.50, formerly: $7.00
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Pulp Free Orange Juice
2.5 l, $0.26/100ml

sale: $2.25, formerly: $3.29
SAVE $1.04
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
Classic Crinkle Cut Fries
800 g, $0.28/100g

sale: $1.27, formerly: $2.00
SAVE $0.73
Prepared in CanadaHeinz
Original Beans In Tomato Sauce
398 ml, $0.32/100ml














































































































