Filters
Nutrition & Wellness
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
Low Stock

$17.99
Plus tax
Jamieson
Melatonin Natural Mint Flavour Sleep Spray
58 ml, $31.02/100ml
Low Stock
Low Stock

$23.49
Plus tax
Jamieson
Advanced Multivitamin & Energy Support Caplets
90 ea, $0.26/1ea
Low Stock
Low Stock

$28.99
Plus tax
Life Brand
Glucosamine Chondroitin MSM 1300 mg 120 Caplets
120 ea, $0.24/1ea
Low Stock
Low Stock
sale: $14.49, formerly: $15.49
SAVE $1.00
Plus tax
Hydralyte
Effervescent Electrolyte Tablets Blood Orange Flavour
20 ea, $0.72/1ea
Low Stock

$38.99
Plus tax
Dynawhey
Protein Beverage Mix, Chocolate Banana Explosion
1080 g, $3.61/100g
Out of Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $6.25, formerly: $7.09
SAVE $0.84
Prepared in CanadaNeilson
2% Microfiltered Milk
4 l, $0.16/100ml

sale: $3.75, formerly: $4.24
SAVE $0.49
Prepared in CanadaNeilson
10% Half & Half Cream
1 l, $0.38/100ml

sale: $3.00, formerly: $4.00
SAVE $1.00
Prepared in CanadaD'Italiano
Thick Slice Original White Bread
675 g, $0.44/100g

sale: $2.25, formerly: $3.29
SAVE $1.04
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
Classic Crinkle Cut Fries
800 g, $0.28/100g














































































































