Filters
Nutrition & Wellness
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
Low Stock
Low Stock
$31.99
Plus tax
Jamieson
Jamieson Probiotic Immune Gummies Elderberry Flavour, 70 Count
70 ea, $0.46/1ea
Low Stock
$20.99
Plus tax
Bausch+Lomb
Preservision Eye Vitamin And Mineral Supplement Areds 2 Formula
60 ea, $0.35/1ea
Low Stock
Low Stock
$20.99
Plus tax
Webber Naturals
Vitamins, Men's Most Complete Multi Vegetarian Capsules
90 ea, $0.23/1ea
Low Stock
$22.99
Plus tax
CWENCH
Hydration Mix Electrolyte Drink Mix Powder Rainbow Swirl Flavour
10 ea, $2.30/1ea
Out of Stock
Low Stock
Low Stock
Low Stock

$19.99
Plus tax
Jamieson
Super Strain Acidophilus - 2 Billion Active Cells
90 ea, $0.22/1ea
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $1.50, formerly: $1.75
SAVE $0.25
Prepared in CanadaNo Name
Evaporated Partly Skimmed Milk
354 ml, $0.42/100ml

sale: $4.00, formerly: $6.00
SAVE $2.00
Prepared in CanadaSchneiders
Hickory Smoked 50% Less Salt Bacon
375 g, $1.07/100g

sale: $4.00, formerly: $6.00
SAVE $2.00
Prepared in CanadaMaple Leaf
Original Natural Bacon
375 g, $1.07/100g

sale: $2.25, formerly: $3.29
SAVE $1.04
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
Classic Crinkle Cut Fries
800 g, $0.28/100g














































































































