Filters
Nutrition & Wellness
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $11.59, formerly: $14.49
SAVE $2.90
Plus tax
Life Brand
Vitamin B50 Complex 120 Tablets
120 ea, $0.10/1ea
Low Stock
$20.99
Plus tax
Webber Naturals
Vitamins, Men's Most Complete Multi Vegetarian Capsules
90 ea, $0.23/1ea
Low Stock
$22.99
Plus tax
CWENCH
Hydration Mix Electrolyte Drink Mix Powder Rainbow Swirl Flavour
10 ea, $2.30/1ea
Out of Stock

sale: $7.19, formerly: $8.99
SAVE $1.80
Plus tax
Life Brand
Omega-3 Children'S Gummies, Fruit Blast, 60 Gummy Supplements
60 ea, $0.12/1ea
Low Stock

sale: $19.19, formerly: $23.99
SAVE $4.80
Plus tax
Life Brand
Vitamin C 500mg Chewable
500 ea, $0.04/1ea
Low Stock
Low Stock

$19.99
Plus tax
Jamieson
Super Strain Acidophilus - 2 Billion Active Cells
90 ea, $0.22/1ea
Low Stock

sale: $7.99, formerly: $9.99
SAVE $2.00
Plus tax
Life Brand
Vitamin D Gummies, Age 3+, Peach/Orange
60 ea, $0.13/1ea
$29.99
Plus tax
Align
Daily Probiotic Capsules | Digestive Support Probiotics | 28 Count
28 ea, $1.07/1ea
Low Stock

sale: $13.19, formerly: $16.49
SAVE $3.30
Plus tax
Life Brand
Women's Probiotic with Cranberry 60 Vegetarian Capsules
60 ea, $0.22/1ea
Low Stock

sale: $8.79, formerly: $10.99
SAVE $2.20
Plus tax
Life Brand
Vitamin B1 100mg
100 ea, $0.09/1ea
Low Stock
Low Stock
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $1.27, formerly: $2.00
SAVE $0.73
Prepared in CanadaHeinz
Original Beans In Tomato Sauce
398 ml, $0.32/100ml

sale: $4.99, formerly: $6.00
SAVE $1.01
Prepared in CanadaArmstrong
Old Cheddar Cheese
400 g, $1.25/100g

sale: $3.75, formerly: $4.24
SAVE $0.49
Prepared in CanadaNeilson
10% Half & Half Cream
1 l, $0.38/100ml

sale: $1.79, formerly: $2.39
SAVE $0.60
Prepared in CanadaUnico
Diced Tomatoes, Herbs & Spices
796 ml, $0.22/100ml

sale: $2.25, formerly: $3.29
SAVE $1.04
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
Classic Crinkle Cut Fries
800 g, $0.28/100g

sale: $1.25, formerly: $1.75
SAVE $0.50
Prepared in CanadaNo Name
Evaporated Partly Skimmed Milk
354 ml, $0.35/100ml

sale: $2.25, formerly: $3.29
SAVE $1.04
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
Classic Crispy Skin-On Fries
800 g, $0.28/100g
Low Stock

sale: $6.50, formerly: $7.00
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Pulp Free Orange Juice
2.5 l, $0.26/100ml

sale: $3.50, formerly: $4.29
SAVE $0.79
Prepared in CanadaBlack Diamond
Original Cheddar Cheese Slices
410 g, $0.85/100g

sale: $2.99, formerly: $3.79
SAVE $0.80
Prepared in CanadaLantic
Natural Dark Brown Sugar
1 kg, $0.30/100g














































































































