Filters
Nutrition & Wellness
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
Low Stock

$15.99
Plus tax
Webber Naturals
Vitamin B12 2500 Mcg Natural Cherry Flavour
60 ea, $0.27/1ea
Low Stock

sale: $19.59, formerly: $24.49
SAVE $4.90
Plus tax
Life Brand
Calcium with Vit D
500 ml, $3.92/100ml
Low Stock

$17.99
Plus tax
Jamieson
Melatonin Natural Mint Flavour Sleep Spray
58 ml, $31.02/100ml
Low Stock

sale: $11.59, formerly: $14.49
SAVE $2.90
Plus tax
Life Brand
Liquid Vitamin D3 400 IU
15 ml, $77.27/100ml
Low Stock

$23.49
Plus tax
Jamieson
Advanced Multivitamin & Energy Support Caplets
90 ea, $0.26/1ea
Low Stock
Low Stock

$28.99
Plus tax
Life Brand
Glucosamine Chondroitin MSM 1300 mg 120 Caplets
120 ea, $0.24/1ea
Low Stock
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $6.25, formerly: $7.09
SAVE $0.84
Prepared in CanadaNeilson
2% Microfiltered Milk
4 l, $0.16/100ml

sale: $3.99, formerly: $6.00
SAVE $2.01
Plus tax
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Bottles
6x710.0 ml, $0.09/100ml
sale: $3.99, formerly: $6.00
SAVE $2.01
No Name
Naturally Imperfect Mixed Sweet Peppers 2.5lb Bag
1.113 kg, $0.36/100g

sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g

sale: $2.25, formerly: $3.29
SAVE $1.04
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
Classic Crispy Skin-On Fries
800 g, $0.28/100g

sale: $6.50, formerly: $7.00
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Pulp Free Orange Juice
2.5 l, $0.26/100ml

sale: $2.25, formerly: $3.29
SAVE $1.04
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
Classic Crinkle Cut Fries
800 g, $0.28/100g

sale: $1.27, formerly: $2.00
SAVE $0.73
Prepared in CanadaHeinz
Original Beans In Tomato Sauce
398 ml, $0.32/100ml














































































































