Filters
Nutrition & Wellness
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $14.49, formerly: $15.49
SAVE $1.00
Plus tax
Hydralyte
Effervescent Electrolyte Tablets Blood Orange Flavour
20 ea, $0.72/1ea
Low Stock
Low Stock

$38.99
Plus tax
Dynawhey
Protein Beverage Mix, Chocolate Banana Explosion
1080 g, $3.61/100g
Out of Stock

$33.50
Plus tax
Webber Naturals
Collagen 30 With Ceramides Hydrating Glow
120 ea, $0.28/1ea
Low Stock

$24.49
Plus tax
Life Brand
Acidophilus with Bifidus 6 billion active cells
180 ea, $0.14/1ea
Low Stock
Low Stock
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $2.25, formerly: $3.29
SAVE $1.04
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
Classic Crispy Skin-On Fries
800 g, $0.28/100g

sale: $4.99, formerly: $6.00
SAVE $1.01
Prepared in CanadaArmstrong
Medium Cheddar Cheese
400 g, $1.25/100g

sale: $11.00, formerly: $12.00
SAVE $1.00
Prepared in CanadaJanes
Pub Style Chicken Strips, Fully Cooked
700 g, $1.57/100g

sale: $1.50, formerly: $2.00
SAVE $0.50
Prepared in CanadaCampbell's
30% Less Sodium Chicken Broth
900 ml, $0.17/100ml

sale: $1.50, formerly: $3.25
SAVE $1.75
Prepared in CanadaHoliday
Canned Luncheon Meat
340 g, $0.44/100g

sale: $6.25, formerly: $7.09
SAVE $0.84
Prepared in CanadaNeilson
2% Microfiltered Milk
4 l, $0.16/100ml














































































































