Home Storage & Organization
Filters
Home Storage & Organization
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $2.50, formerly: $3.00
SAVE $0.50
Plus tax
Everyday Essentials
Lint Roller 60 Layer
1 ea, $2.50/1ea
sale: $3.00, formerly: $4.00
SAVE $1.00
Plus tax
Everyday Essentials
Giant Pet Roller 50 Layer
1 ea, $3.00/1ea

sale: $10.50, formerly: $14.00
SAVE $3.50
Plus tax
Everyday Essentials
Hip Hugger Laundry Basket
1 ea, $10.50/1ea
sale: $1.50, formerly: $2.00
SAVE $0.50
Plus tax
Everyday Essentials
Lint Roller Refill 60 Layer
1 ea, $1.50/1ea
sale: $2.50, formerly: $3.00
SAVE $0.50
Plus tax
Everyday Essentials
Giant Pet Roller Refill 50 Layer
1 ea, $2.50/1ea
sale: $11.50, formerly: $15.00
SAVE $3.50
Plus tax
Everyday Essentials
Pop-Up Hamper with Handles
1 ea, $11.50/1ea
sale: $18.00, formerly: $24.00
SAVE $6.00
Plus tax
Everyday Essentials
Laundry Hamper with Removable Bag
1 ea, $18.00/1ea
Low Stock
sale: $1.50, formerly: $2.00
SAVE $0.50
Plus tax
Everyday Essentials
Travel Lint Roller, 30 Layers
1 ea, $1.50/1ea
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $4.99, formerly: $6.00
SAVE $1.01
Prepared in CanadaArmstrong
Old Cheddar Cheese
400 g, $1.25/100g

sale: $6.50, formerly: $7.00
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Pulp Free Orange Juice
2.5 l, $0.26/100ml

sale: $3.99, formerly: $6.00
SAVE $2.01
Plus tax
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Bottles
6x710.0 ml, $0.09/100ml

sale: $6.25, formerly: $7.09
SAVE $0.84
Prepared in CanadaNeilson
2% Microfiltered Milk
4 l, $0.16/100ml

sale: $1.25, formerly: $1.75
SAVE $0.50
Prepared in CanadaNo Name
Evaporated Partly Skimmed Milk
354 ml, $0.35/100ml

sale: $3.25, formerly: $3.50
SAVE $0.25
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $1.38/100g














































































































