Filters
Hair Care
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $4.75, formerly: $5.79
SAVE $1.04
Plus tax
Pantene
Daily Moisture Renewal 72 HR Lush Moisture Shampoo
355 ml, $1.34/100ml
sale: $4.75, formerly: $5.79
SAVE $1.04
Plus tax
Pantene
Daily Moisture Renewal 72 HR Lush Moisture Conditioner
308 ml, $1.54/100ml
sale: $4.75, formerly: $5.79
SAVE $1.04
Plus tax
Pantene
Sheer Volume 72 HR Fullness Shampoo
355 ml, $1.34/100ml
sale: $4.00, formerly: $4.29
SAVE $0.29
Plus tax
Garnier
Fructis Fortifying Shampoo Normal To Oily Hair
370 ml, $1.08/100ml
sale: $4.75, formerly: $5.79
SAVE $1.04
Plus tax
Pantene
Daily Moisture Renewal 2-in-1 Shampoo & Conditioner
355 ml, $1.34/100ml
sale: $5.00, formerly: $5.29
SAVE $0.29
Plus tax
Garnier
Whole Blends Honey Treasures Repairing Shampoo, for Damaged and Dry Hair
370 ml, $1.35/100ml
sale: $4.00, formerly: $4.29
SAVE $0.29
Plus tax
Garnier
Fructis Fortifying Shampoo Frizzy, Dry Hair
370 ml, $1.08/100ml
Low Stock
sale: $4.75, formerly: $5.79
SAVE $1.04
Plus tax
Pantene
Sheer Volume 72 HR Fullness Conditioner
308 ml, $1.54/100ml
sale: $5.00, formerly: $5.29
SAVE $0.29
Plus tax
Garnier
Whole Blends Honey Treasures Conditioner
370 ml, $1.35/100ml
sale: $4.75, formerly: $5.79
SAVE $1.04
Plus tax
Pantene
Smooth & Sleek 72 HR Smoothness Shampoo
355 ml, $1.34/100ml
sale: $4.75, formerly: $5.79
SAVE $1.04
Plus tax
Pantene
Smooth & Sleek 72 HR Smoothness Conditioner
308 ml, $1.54/100ml
sale: $4.75, formerly: $5.79
SAVE $1.04
Plus tax
Pantene
Classic Clean 72 HR NOURISHMENT Shampoo
355 ml, $1.34/100ml
sale: $4.00, formerly: $4.29
SAVE $0.29
Plus tax
Garnier
Fructis Sleek & Shine Frizzy, Dry Hair Fortifying Conditioner
354 ml, $1.13/100ml
sale: $5.00, formerly: $5.29
SAVE $0.29
Plus tax
Garnier
Whole Blends Coconut Oil & Cocoa Butter Shampoo
370 ml, $1.35/100ml
sale: $12.50, formerly: $13.99
SAVE $1.49
Plus tax
Native
Moisturizing Shampoo, Coconut and Vanilla
488 ml, $2.56/100ml
Low Stock
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.75, formerly: $4.24
SAVE $0.49
Prepared in CanadaNeilson
10% Half & Half Cream
1 l, $0.38/100ml

sale: $2.25, formerly: $3.29
SAVE $1.04
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
Classic Crispy Skin-On Fries
800 g, $0.28/100g

sale: $3.33, formerly: $4.29
SAVE $0.96
Prepared in CanadaBlack Diamond
Original Cheddar Cheese Slices
410 g, $0.81/100g
sale: $5.00, formerly: $6.00
SAVE $1.00
No Name
Naturally Imperfect Mixed Sweet Peppers 2.5lb Bag
1.113 kg, $0.45/100g

sale: $3.00, formerly: $4.00
SAVE $1.00
Prepared in CanadaD'Italiano
Thick Slice Original White Bread
675 g, $0.44/100g
sale: $1.89, formerly: $3.29
SAVE $1.40
I Can't Believe It's Not Butter!
Vegetable Oil Margarine Original
400 g, $0.47/100g

sale: $1.50, formerly: $3.25
SAVE $1.75
Prepared in CanadaHoliday
Canned Luncheon Meat
340 g, $0.44/100g

sale: $1.00, formerly: $1.69
SAVE $0.69
Prepared in CanadaAllen's
Pure Apple Juice Low Acid
1 l, $0.10/100ml
















































































































