Filters
Hair Care
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
$19.49
Plus tax
Cantu
Comeback Curl Next Day Curl Revitalizer Shea Butter For Natural Hair
1 ea, $19.49/1ea
Low Stock
Low Stock
$12.99
Plus tax
Mane 'n Tail
Deep Moisture Conditioner Provitamin B5 Natural Coconut Oil
355 ml, $3.66/100ml
Low Stock
$13.49
Plus tax
Argeta
Shampoing hydratation et brilliance à l’huile d’argan Creme Of Nature
354 ml, $0.04/1ea
Low Stock
Low Stock
Low Stock
Low Stock
$13.49
Plus tax
Cream of Nature
Creme Of Nature, Argan Oil Intensive Conditioning Treatment
354 ml, $0.04/1ea
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.75, formerly: $4.24
SAVE $0.49
Prepared in CanadaNeilson
10% Half & Half Cream
1 l, $0.38/100ml

sale: $2.25, formerly: $3.29
SAVE $1.04
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
Classic Crispy Skin-On Fries
800 g, $0.28/100g

sale: $3.33, formerly: $4.29
SAVE $0.96
Prepared in CanadaBlack Diamond
Original Cheddar Cheese Slices
410 g, $0.81/100g
sale: $5.00, formerly: $6.00
SAVE $1.00
No Name
Naturally Imperfect Mixed Sweet Peppers 2.5lb Bag
1.113 kg, $0.45/100g

sale: $3.00, formerly: $4.00
SAVE $1.00
Prepared in CanadaD'Italiano
Thick Slice Original White Bread
675 g, $0.44/100g
sale: $1.89, formerly: $3.29
SAVE $1.40
I Can't Believe It's Not Butter!
Vegetable Oil Margarine Original
400 g, $0.47/100g

sale: $1.50, formerly: $3.25
SAVE $1.75
Prepared in CanadaHoliday
Canned Luncheon Meat
340 g, $0.44/100g

sale: $1.00, formerly: $1.69
SAVE $0.69
Prepared in CanadaAllen's
Pure Apple Juice Low Acid
1 l, $0.10/100ml














































































































