Cat Dry Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
Low Stock
Low Stock
sale: $8.50, formerly: $9.50
SAVE $1.00
Plus tax
Purina
Cat Chow Complete Dry Cat Food Real Chicken
2 kg, $0.43/100g
$45.00
Plus tax
Purina
ONE Microbiome Balance Dry Cat Food Salmon & Rice Formula
7.2 kg, $0.63/100g
Low Stock
sale: $8.50, formerly: $9.50
SAVE $1.00
Plus tax
Purina
Kitten Chow Advanced Nutrition Dry Kitten Food Real Chicken
1.8 kg, $0.47/100g
sale: $8.50, formerly: $9.50
SAVE $1.00
Plus tax
Purina
Cat Chow Indoor Dry Cat Food Real Chicken
1.6 kg, $0.53/100g
Low Stock
sale: $22.00, formerly: $27.50
SAVE $5.50
Plus tax
Iams
Proactive Health Healthy Adult with Chicken Dry Cat Food
3.18 kg, $0.69/100g
sale: $22.00, formerly: $27.50
SAVE $5.50
Plus tax
Iams
Proactive Health Weight & Hairball Care, Chicken & Turkey Adult Dry Cat Food
3.18 kg, $0.69/100g
sale: $22.00, formerly: $27.50
SAVE $5.50
Plus tax
Iams
Proactive Health Premium Cat Nutrition Urinary Tract Health With Chicken Adult 1+ Years
3.18 kg, $0.69/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $2.25, formerly: $3.29
SAVE $1.04
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
Classic Crinkle Cut Fries
800 g, $0.28/100g

sale: $4.00, formerly: $6.00
SAVE $2.00
Prepared in CanadaSchneiders
Hickory Smoked Classic Cut Bacon
375 g, $1.07/100g

sale: $4.99, formerly: $6.00
SAVE $1.01
Prepared in CanadaArmstrong
Pizza Mozzarella Cheese
400 g, $1.25/100g

sale: $6.25, formerly: $7.09
SAVE $0.84
Prepared in CanadaNeilson
2% Microfiltered Milk
4 l, $0.16/100ml

sale: $3.75, formerly: $4.24
SAVE $0.49
Prepared in CanadaNeilson
10% Half & Half Cream
1 l, $0.38/100ml

sale: $1.50, formerly: $1.75
SAVE $0.25
Prepared in CanadaNo Name
Evaporated Partly Skimmed Milk
354 ml, $0.42/100ml

sale: $4.00, formerly: $6.00
SAVE $2.00
Prepared in CanadaMaple Leaf
Original Natural Bacon
375 g, $1.07/100g



















































































































