Cat Dry Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $8.50, formerly: $9.50
SAVE $1.00
Plus tax
Purina
Cat Chow Complete Dry Cat Food Real Salmon
1.6 kg, $0.53/100g
$45.00
Plus tax
Purina
ONE True Instinct Dry Cat Food Grain Free Chicken
6.53 kg, $0.69/100g
Low Stock
$45.00
Plus tax
Purina
ONE +Plus Dry Cat Food Indoor Advantage Turkey
7.2 kg, $0.63/100g
Low Stock
Out of Stock
sale: $22.00, formerly: $27.50
SAVE $5.50
Plus tax
Iams
Proactive Health Hairball Care with Chicken & Salmon Dry Cat Food
3.18 kg, $0.69/100g
Low Stock
$15.00
Plus tax
Iams
PROACTIVE HEALTH Healthy Weight Adult Dry Cat Food Chicken Recipe
1.59 kg, $0.94/100g
Out of Stock
Low Stock
sale: $22.00, formerly: $27.50
SAVE $5.50
Plus tax
Iams
Proactive Health Healthy Senior with Chicken Dry Cat Food
3.18 kg, $0.69/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $1.50, formerly: $3.25
SAVE $1.75
Prepared in CanadaHoliday
Canned Luncheon Meat
340 g, $0.44/100g

sale: $4.00, formerly: $6.00
SAVE $2.00
Prepared in CanadaSchneiders
Hickory Smoked 50% Less Salt Bacon
375 g, $1.07/100g

sale: $3.75, formerly: $4.24
SAVE $0.49
Prepared in CanadaNeilson
10% Half & Half Cream
1 l, $0.38/100ml
sale: $5.00, formerly: $6.00
SAVE $1.00
No Name
Naturally Imperfect Mixed Sweet Peppers 2.5lb Bag
1.113 kg, $0.45/100g

sale: $11.00, formerly: $12.00
SAVE $1.00
Prepared in CanadaJanes
Pub Style Chicken Strips, Fully Cooked
700 g, $1.57/100g

sale: $0.98, formerly: $2.00
SAVE $1.02
Prepared in CanadaHeinz
Original Beans In Tomato Sauce
398 ml, $0.25/100ml

sale: $2.25, formerly: $3.29
SAVE $1.04
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
Classic Crinkle Cut Fries
800 g, $0.28/100g

sale: $1.79, formerly: $2.39
SAVE $0.60
Prepared in CanadaUnico
Diced Tomatoes, Herbs & Spices
796 ml, $0.22/100ml

sale: $3.33, formerly: $4.29
SAVE $0.96
Prepared in CanadaBlack Diamond
Original Cheddar Cheese Slices
410 g, $0.81/100g
sale: about $13.19, formerly: $18.89
SAVE $5.70
Chicken Breast Boneless & Skinless, Club Pack
$10.76/1kg $4.88/1lb














































































































