Happy Father's Day
Find everything you need to celebrate Dad.

Filters
Low Stock

sale: $6.50, formerly: $7.00
SAVE $0.50
Prepared in Canada
President's Choice
Loads of Chocolatey Caramel Treats Light Ice Cream
1.5 l, $0.43/100ml

sale: $5.00, formerly: $6.49
SAVE $1.49
Prepared in Canada
Club House
La Grille Montreal Steak Seasoning
188 g, $2.66/100g
Low Stock

sale: $5.00, formerly: $6.49
SAVE $1.49
Prepared in Canada
Club House
La Grille Spicy Montreal Steak Spice
157 g, $3.18/100g

sale: $12.00, formerly: $16.00
SAVE $4.00
Prepared in Canada
Janes
Boneless Chicken Bites, Honey Garlic with Thai Chili
710 g, $1.69/100g















































