Happy Father's Day
Find everything you need to celebrate Dad.

Filters
sale: $5.50, formerly: $6.00
SAVE $0.50
President's Choice
All-Butter Raspberry-Filled Croissants
360 g, $1.53/100g
sale: $5.50, formerly: $6.00
SAVE $0.50
President's Choice
All-Butter Chocolate-Filled Croissants
320 g, $1.72/100g
sale: $11.00, formerly: $12.00
SAVE $1.00
President's Choice
Cherry-Topped New York-Style Cheesecake
600 g, $1.83/100g

sale: $19.99, formerly: $24.99
SAVE $5.00
President's Choice
The Great Canadian Light to Medium Roast Fine Grind Coffee
930 g, $2.15/100g
sale: $17.00, formerly: $17.99
SAVE $0.99
Maxwell House
Medium Original Roast Ground Coffee
864 g, $1.97/100g
sale: $12.49, formerly: $14.99
SAVE $2.50
Starbucks
Ground 100% Arabica Coffee Pike Place Medium Roast
340 g, $3.67/100g

sale: $5.00, formerly: $5.49
SAVE $0.49
President's Choice
Orange Pekoe Premium Black Tea
72 ea, $0.07/1ea

sale: $4.99, formerly: $5.50
SAVE $0.51
Plus tax
Haagen Dazs
Coffee Ice Cream
450 ml, $1.11/100ml

sale: $5.00, formerly: $6.50
SAVE $1.50
Farmer's Market
Blueberry Muffins
570 g, $0.88/100g

sale: $5.00, formerly: $6.50
SAVE $1.50
Farmer's Market
Banana Chocolate Chunk Muffins
600 g, $0.83/100g

sale: $5.00, formerly: $6.50
SAVE $1.50
Farmer's Market
Chocolate Chip Muffins
600 g, $0.83/100g

sale: $5.00, formerly: $6.50
SAVE $1.50
Farmer's Market
Carrot Muffins
600 g, $0.83/100g

sale: $5.00, formerly: $6.50
SAVE $1.50
Farmer's Market
Raisin Bran Muffins
600 g, $0.83/100g

sale: $5.00, formerly: $6.50
SAVE $1.50
Farmer's Market
Double Chocolate Muffins
570 g, $0.88/100g

sale: $5.00, formerly: $6.50
SAVE $1.50
Farmer's Market
Cranberry Lemon Muffins
600 g, $0.83/100g

sale: $5.00, formerly: $6.50
SAVE $1.50
Farmer's Market
Morning Glory Muffins
600 g, $0.83/100g

sale: $5.00, formerly: $6.50
SAVE $1.50
Farmer's Market
Berry Medley Muffins
570 g, $0.88/100g

sale: $5.00, formerly: $6.50
SAVE $1.50
Farmer's Market
Muffins Variety Pack
590 g, $0.85/100g
Out of Stock

sale: about $13.59, formerly: $14.72
SAVE $1.13
Stewing Beef, Boneless
$26.43/1kg $11.99/1lb
Low Stock















































