$5 and under
imperfect shape, perfect taste
Simple Check™ certified
essentials for less
quick and easy dinners
Life Brand
Quo Beauty
Aisle
Brand
No Name
Deals
Price Reduction
$1,$2,$3,$4,$5
Multi-Buy
Price
$1 and under
$2 and under
$3 and under
$4 and under
$5-$10
$10-$15
$15-$20
$20-$30
$30-$50
Shop Canadian
Prepared in Canada
Dietary & Lifestyle
Whole Grain
Lactose Free
High Fibre
Peanut Free Facility
Sourced From Certified Fisheries
Source of Omega 3
Gluten Free
Kosher
Lower or Reduced in fat
Sort
Relevance
Price (Low to High)
Price (High to Low)
A-Z (alphabetical)
Newest to Oldest Products
$2.00
398 ml, $0.50/100ml
$1.25
398 ml, $0.31/100ml
$2.79
170 g, $1.64/100g
$1.49
398 ml, $0.37/100ml
$3.00
175 g, $1.71/100g
$4.00
400 g, $1.00/100g
$5.50
1 l, $0.55/100ml
250 g, $1.20/100g
$5.99
400 g, $1.50/100g
$2.50
5.5 g, $45.45/100g
Out of Stock
680 ml, $0.29/100ml
$6.00
500 g, $12.00/1kg $1.20/100g
796 ml, $0.25/100ml
$4.79
Plus tax
750 g, $0.64/100g
$2.29
540 ml, $0.42/100ml
$11.49
900 g, $1.28/100g
170 g, $2.35/100g
$3.79
796 ml, $0.48/100ml
$1.79
540 ml, $0.33/100ml
750 ml, $0.53/100ml
$1.00
100 g, $1.00/100g
$1.39
284 ml, $0.49/100ml
227 g, $1.32/100g
375 ml, $0.80/100ml
$3.50
100 g, $3.50/100g
$4.49
500 g, $0.90/100g
500 g, $1.20/100g
2 l, $0.10/100ml
$7.79
1.36 kg, $0.57/100g
$7.50
5 kg, $0.15/100g
$3.49
125 g, $2.79/100g
375 g, $1.20/100g
5x175.0 g, $0.29/100g
$5.00
500 ml, $1.00/100ml
$4.50
1 kg, $0.45/100g
200 g, $1.40/100g
sale: $2.50, formerly: $2.79
SAVE $0.29
500 ml, $0.50/100ml
100 g, $2.50/100g
sale: $2.25, formerly: $2.49
SAVE $0.24
450 g, $0.50/100g
150 g, $3.67/100g