$5 and under
imperfect shape, perfect taste
Simple Check™ certified
essentials for less
quick and easy dinners
Life Brand
Quo Beauty
Aisle
Brand
No Name
Deals
Price Reduction
$1,$2,$3,$4,$5
Multi-Buy
Price
$1 and under
$2 and under
$3 and under
$4 and under
$5-$10
$10-$15
$15-$20
$20-$30
$30-$50
Shop Canadian
Prepared in Canada
Dietary & Lifestyle
Whole Grain
Lactose Free
High Fibre
Peanut Free Facility
Sourced From Certified Fisheries
Source of Omega 3
Gluten Free
Kosher
Lower or Reduced in fat
Sort
Relevance
Price (Low to High)
Price (High to Low)
A-Z (alphabetical)
Newest to Oldest Products
$6.79
450 g, $1.51/100g
$2.00
540 ml, $0.37/100ml
$2.99
500 g, $0.60/100g
$2.50
110 g, $2.27/100g
$7.19
Plus tax
1.36 kg, $0.53/100g
475 ml, $0.53/100ml
$3.79
796 ml, $0.48/100ml
$3.50
1 l, $0.35/100ml
sale: $2.50, formerly: $3.00
SAVE $0.50
454 g, $0.55/100g
340 g, $0.88/100g
$2.79
200 g, $1.40/100g
$1.39
284 ml, $0.49/100ml
$5.99
400 g, $1.50/100g
70 g, $3.57/100g
$4.00
160 g, $2.50/100g
180 g, $1.94/100g
1.92 l, $0.21/100ml
$1.29
284 ml, $0.45/100ml
$8.50
3.5 l, $0.24/100ml
$1.79
250 g, $0.72/100g
$3.00
227 g, $1.32/100g
150 g, $1.67/100g
$5.00
300 g, $1.67/100g
Out of Stock
$12.00
2.3 kg, $0.52/100g
Low Stock
$8.00
750 g, $1.07/100g
$5.79
700 g, $0.83/100g
105 g, $2.38/100g
200 ea, $0.04/1ea
$2.19
150 g, $1.46/100g
114 g, $7.02/100g
$15.49
6 l, $0.26/100ml
320 g, $1.81/100g
$3.99
540 ml, $0.74/100ml
100 ea, $0.03/1ea
247 g, $0.81/100g
80 g, $3.13/100g
$10.50
3 l, $0.35/100ml
$4.29
340 g, $1.26/100g