$5 and under
imperfect shape, perfect taste
Simple Check™ certified
essentials for less
quick and easy dinners
Life Brand
Quo Beauty
Aisle
Brand
No Name
Deals
Price Reduction
$1,$2,$3,$4,$5
Multi-Buy
Price
$1 and under
$2 and under
$3 and under
$4 and under
$5-$10
$10-$15
$15-$20
$20-$30
$30-$50
Shop Canadian
Prepared in Canada
Dietary & Lifestyle
Whole Grain
Lactose Free
High Fibre
Peanut Free Facility
Sourced From Certified Fisheries
Source of Omega 3
Gluten Free
Kosher
Lower or Reduced in fat
Sort
Relevance
Price (Low to High)
Price (High to Low)
A-Z (alphabetical)
Newest to Oldest Products
$1.49
398 ml, $0.37/100ml
$3.50
100 g, $3.50/100g
$5.00
796 ml, $0.63/100ml
$11.00
575 g, $1.91/100g
Out of Stock
$18.99
1 kg, $1.90/100g
$2.00
Plus tax
2 l, $0.10/100ml
$4.00
398 ml, $1.01/100ml
$1.50
200 g, $0.75/100g
680 ml, $0.29/100ml
$6.29
500 ml, $1.26/100ml
$2.79
200 g, $1.40/100g
$3.79
2.5 kg, $0.15/100g
sale: $2.25, formerly: $2.49
SAVE $0.24
510 g, $0.44/100g
$2.99
340 g, $0.88/100g
24x82.0 g, $0.56/100g
$2.50
40 g, $6.25/100g
sale: $8.00, formerly: $9.00
SAVE $1.00
750 g, $1.07/100g
$1.25
341 ml, $0.37/100ml
45 g, $5.56/100g
$1.79
398 ml, $0.45/100ml
$7.50
5 kg, $0.15/100g
$6.19
400 g, $1.55/100g
454 g, $0.88/100g
445 ml, $0.56/100ml
1 l, $0.35/100ml
540 ml, $0.28/100ml
$2.19
250 ml, $0.88/100ml
500 ml, $1.00/100ml
$4.29
340 g, $1.26/100g
$4.49
375 g, $1.20/100g
$4.50
1 kg, $0.45/100g
$3.49
1.36 l, $0.26/100ml
$3.00
375 ml, $0.80/100ml
946 ml, $0.53/100ml
60 g, $4.17/100g
$14.00
908 g, $1.54/100g
540 ml, $0.33/100ml
$1.29
284 ml, $0.45/100ml
20 g, $17.50/100g
$2.69
200 g, $1.35/100g
1 l, $0.43/100ml
2 kg, $0.20/100g
$9.00
750 g, $1.20/100g
398 ml, $0.50/100ml