$5 and under
imperfect shape, perfect taste
Simple Check™ certified
essentials for less
quick and easy dinners
Life Brand
Quo Beauty
Aisle
Brand
No Name
Deals
Price Reduction
$1,$2,$3,$4,$5
Multi-Buy
Price
$1 and under
$2 and under
$3 and under
$4 and under
$5-$10
$10-$15
$15-$20
$20-$30
$30-$50
Shop Canadian
Prepared in Canada
Dietary & Lifestyle
Whole Grain
Lactose Free
High Fibre
Peanut Free Facility
Sourced From Certified Fisheries
Source of Omega 3
Gluten Free
Kosher
Lower or Reduced in fat
Sort
Relevance
Price (Low to High)
Price (High to Low)
A-Z (alphabetical)
Newest to Oldest Products
$6.79
450 g, $1.51/100g
$3.99
890 ml, $0.45/100ml
$5.79
450 g, $1.29/100g
$2.50
125 g, $2.00/100g
$12.00
Plus tax
2.3 kg, $0.52/100g
$1.50
540 ml, $0.28/100ml
$2.49
375 ml, $0.66/100ml
$3.00
375 ml, $0.80/100ml
$3.79
796 ml, $0.48/100ml
$2.69
200 g, $1.35/100g
$5.69
213 g, $2.67/100g
$4.29
400 g, $1.07/100g
227 g, $1.32/100g
$3.50
200 g, $1.75/100g
$4.00
690 g, $0.58/100g
180 g, $1.94/100g
$1.39
284 ml, $0.49/100ml
$5.00
227 g, $2.20/100g
$1.79
250 g, $0.72/100g
$4.79
1.36 l, $0.35/100ml
$40.99
102 ea, $0.40/1ea
$8.00
375 g, $2.13/100g
sale: $2.77, formerly: $3.00
SAVE $0.23
750 g, $0.37/100g
500 ml, $1.00/100ml
18 ea, $0.21/1ea
$4.50
946 ml, $0.48/100ml
$8.50
4.43 l, $0.19/100ml
$2.79
650 ml, $0.43/100ml
$4.39
80 ea, $0.05/1ea
672 g, $0.60/100g
540 ml, $0.74/100ml
80 g, $3.13/100g
Out of Stock
$2.19
142 g, $1.54/100g
$2.99
650 ml, $0.46/100ml
$4.99
275 g, $1.81/100g
540 ml, $0.46/100ml
sale: $2.25, formerly: $2.49
SAVE $0.24
510 g, $0.44/100g
200 ea, $0.04/1ea
$2.00
30 ea, $0.07/1ea
Low Stock