Wraps, Flatbread & Pizza Crust
Filters
Wraps, Flatbread & Pizza Crust
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $2.85, formerly: $4.75
SAVE $1.90
Casa Mendosa
Whole Wheat Large Tortillas
640 g, $0.45/100g
sale: $2.85, formerly: $4.75
SAVE $1.90
Casa Mendosa
Original 10" Large Tortillas
640 g, $0.45/100g

sale: $2.99, formerly: $3.99
SAVE $1.00
Crispy
Roti Wrap Whole Wheat, 15pieces
750 g, $0.40/100g

sale: $2.99, formerly: $3.99
SAVE $1.00
Crispy
Roti Wrap Original, 15pieces
750 g, $0.40/100g

sale: $2.75, formerly: $3.99
SAVE $1.24
PC Blue Menu
Blue Menu Whole Grain Whole Wheat Tortillas
6x65.0 g, $0.71/100g

sale: $2.75, formerly: $3.99
SAVE $1.24
President's Choice
Original Tortillas
650 g, $0.42/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $4.99, formerly: $6.00
SAVE $1.01
Prepared in CanadaArmstrong
Marble Cheddar Cheese
400 g, $1.25/100g
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g

sale: $6.50, formerly: $7.00
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Pulp Free Orange Juice
2.5 l, $0.26/100ml

sale: $4.99, formerly: $6.00
SAVE $1.01
Prepared in CanadaArmstrong
Pizza Mozzarella Cheese
400 g, $1.25/100g

sale: $3.99, formerly: $6.00
SAVE $2.01
Plus tax
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Bottles
6x710.0 ml, $0.09/100ml

















































































































