Sliced Cheese
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $3.33, formerly: $4.29
SAVE $0.96
Prepared in Canada
Black Diamond
Original Cheddar Cheese Slices
410 g, $0.81/100g

sale: $3.33, formerly: $4.29
SAVE $0.96
Prepared in Canada
Black Diamond
Original Thick Cheddar Slices
410 g, $0.81/100g

sale: $3.33, formerly: $4.29
SAVE $0.96
Prepared in Canada
Black Diamond
Fat Free Cheddar Cheese Slices
410 g, $0.81/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $2.79, formerly: $3.79
SAVE $1.00
Prepared in CanadaLantic
Natural Dark Brown Sugar
1 kg, $0.28/100g

sale: $1.79, formerly: $2.39
SAVE $0.60
Prepared in CanadaUnico
Diced Tomatoes, Herbs & Spices
796 ml, $0.22/100ml

sale: $1.00, formerly: $1.69
SAVE $0.69
Prepared in CanadaAllen's
Pure Apple Juice Low Acid
1 l, $0.10/100ml

sale: $4.00, formerly: $6.00
SAVE $2.00
Prepared in CanadaSchneiders
Hickory Smoked Classic Cut Bacon
375 g, $1.07/100g

sale: $2.50, formerly: $3.00
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sweetened Condensed Milk
300 ml, $0.83/100ml






























































































