Sausages
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $7.99, formerly: $8.49
SAVE $0.50
Marcangelo
Pork Sausages with Rapini & Parmigiano Reggiano Cheese
675 g, $1.18/100g

sale: $5.29, formerly: $5.50
SAVE $0.21
Lilydale
Sausage Turkey Maple Flavour
375 g, $1.41/100g

sale: $5.00, formerly: $6.00
SAVE $1.00
Maple Lodge Farms LT
Ultimate Chicken Wiener
900 g, $0.56/100g
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $1.50, formerly: $3.25
SAVE $1.75
Prepared in CanadaHoliday
Canned Luncheon Meat
340 g, $0.44/100g

sale: $1.00, formerly: $1.69
SAVE $0.69
Prepared in CanadaAllen's
Pure Apple Juice Low Acid
1 l, $0.10/100ml
sale: $1.50, formerly: $1.79
SAVE $0.29
Ocean's Halo
Light Tuna Chunk in Water
170 g, $0.88/100g
PC Optimum Offer

sale: $3.75, formerly: $4.24
SAVE $0.49
Prepared in CanadaNeilson
10% Half & Half Cream
1 l, $0.38/100ml
sale: about $13.19, formerly: $18.89
SAVE $5.70
Chicken Breast Boneless & Skinless, Club Pack
$10.76/1kg $4.88/1lb

sale: $2.79, formerly: $3.79
SAVE $1.00
Prepared in CanadaLantic
Natural Dark Brown Sugar
1 kg, $0.28/100g

sale: $1.79, formerly: $2.39
SAVE $0.60
Prepared in CanadaUnico
Diced Tomatoes, Herbs & Spices
796 ml, $0.22/100ml





































































































