Filters
Drinks
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $11.99, formerly: $14.00
SAVE $2.01
Kicking Horse
Organic Fairtrade Medium Roast Ground Coffee, Three Sisters
284 g, $4.22/100g

sale: $3.29, formerly: $3.50
SAVE $0.21
Kiju
Mango Orange Fruit Juice Blend
1 l, $0.33/100ml

sale: $3.29, formerly: $3.50
SAVE $0.21
Kiju
Pomegranate Cherry Fruit Juice Blend
1 l, $0.33/100ml

sale: $11.99, formerly: $14.00
SAVE $2.01
Kicking Horse
Organic Fairtrade Dark Roast Ground Coffee, Kick Ass
284 g, $4.22/100g
sale: $2.79, formerly: $3.00
SAVE $0.21
Poppi
Strawberry Lemon CARBONATED SOFT DRINKS (CSD)
355 ml, $0.79/100ml
sale: $1.79, formerly: $2.00
SAVE $0.21
Plus tax
Thirsty Buddha
Sparkling Coconut Water, Pineapple
330 ml, $0.54/100ml
sale: $1.79, formerly: $2.00
SAVE $0.21
Thirsty Buddha
Sparkling Coconut Water Peach Mango
330 ml, $0.54/100ml

sale: $3.29, formerly: $3.50
SAVE $0.21
Kiju
Apple Grape Fruit Juice Blend
1 l, $0.33/100ml

sale: $2.29, formerly: $2.50
SAVE $0.21
COVE
Zero Sugar Soda, Ice Pop
355 ml, $0.65/100ml

sale: $11.99, formerly: $14.00
SAVE $2.01
Kicking Horse
Organic Fairtrade Dark Roast Ground Coffee, Grizzly Claw
284 g, $4.22/100g

sale: $8.99, formerly: $9.99
SAVE $1.00
Bone Brewhouse
Instant Chicken Bone Broth Naked
16 g, $56.19/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g

sale: $3.99, formerly: $6.00
SAVE $2.01
Plus tax
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Bottles
6x710.0 ml, $0.09/100ml

sale: $6.25, formerly: $7.09
SAVE $0.84
Prepared in CanadaNeilson
2% Microfiltered Milk
4 l, $0.16/100ml

sale: $2.50, formerly: $3.00
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sweetened Condensed Milk
300 ml, $0.83/100ml

sale: $1.27, formerly: $2.00
SAVE $0.73
Prepared in CanadaHeinz
Original Beans In Tomato Sauce
398 ml, $0.32/100ml

sale: $6.50, formerly: $7.00
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Pulp Free Orange Juice
2.5 l, $0.26/100ml

sale: $3.99, formerly: $6.00
SAVE $2.01
Plus tax
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Zero Sugar Bottles
6x710.0 ml, $0.09/100ml














































































































