Vitamins
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $14.34, formerly: $23.99
SAVE $9.65
Plus tax
Nature's Bounty
Vitamin C with Rose Hips, 1500 mg
100 ea, $0.14/1ea
sale: $10.84, formerly: $15.49
SAVE $4.65
Plus tax
Nature's Bounty
Vitamin D3, 2500 IU
300 ea, $0.04/1ea
Low Stock
sale: $10.49, formerly: $14.99
SAVE $4.50
Plus tax
Nature's Bounty
Vitamin D3, 1000 IU
250 ea, $0.04/1ea
$18.50
Plus tax
Emergen C
Lemon Lime 1000Mg Vitamin C Supplement, Drink Mix, 30 Count
30 ea, $0.62/1ea
Low Stock
$18.50
Plus tax
Emergen C
Tangerine 1000Mg Vitamin C Supplement, Drink Mix, 30 Count
30 ea, $0.62/1ea
sale: $5.43, formerly: $6.79
SAVE $1.36
Plus tax
Life Brand
Vitamin B12 250 mcg 100 Tablets
100 ea, $0.05/1ea
Low Stock
Low Stock

$20.99
Plus tax
Jamieson
100% Complete Multivitamin Caplets For Women
115 ea, $0.18/1ea
Low Stock
Low Stock
sale: $8.79, formerly: $10.99
SAVE $2.20
Plus tax
Life Brand
Vitamin B12, 60 Capsules
60 ea, $0.15/1ea
Low Stock
Low Stock
Low Stock

$20.99
Plus tax
Jamieson
100% Complete Multivitamin Caplets For Women 50+
115 ea, $0.18/1ea
Low Stock

$20.99
Plus tax
Jamieson
100% Complete Multivitamin Caplets For Adults 65+
115 ea, $0.18/1ea
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $2.25, formerly: $3.29
SAVE $1.04
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
Classic Crinkle Cut Fries
800 g, $0.28/100g

sale: $4.99, formerly: $6.00
SAVE $1.01
Prepared in CanadaArmstrong
Pizza Mozzarella Cheese
400 g, $1.25/100g





















































































































